אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מונו מנכ"ל ויו"ר חדשים לבית הזיקוק של פז צילום: עמית שעל

מונו מנכ"ל ויו"ר חדשים לבית הזיקוק של פז

עמית כרמל ישמש כמנכ"ל לאחר שכיהן בשנים האחרונות כסמנכ"ל - יחליף את מלאכי אלפר; עידו רוזוליו מונה ליו"ר - בעבר שימש כמנכ"ל בית הזיקוק; יו"ר דריקטוריון פז, אברהם ביגר, על המינויים: "שני אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה"

05.01.2020, 16:09 | ליאור גוטמן

דירקטוריון בית הזיקוק של פז החליט למנות את עמית כרמל למנכ"ל בית הזיקוק.

קראו עוד בכלכליסט

כרמל, ששימש בשנים האחרונות כסמנכ"ל בית הזיקוק, החל את דרכו לפני 12 שנים כעוזר מנכ"ל. לאחר מכן הקים את פעילות הנגזרים והחשיפות של בית הזיקוק, ובהמשך שימש כסמנכ"ל בית הזיקוק, מנהל המבצעים והרכש וממלא מקום המנכ"ל.

בית הזיקוק של פז באשדוד, צילום: עמית שעל בית הזיקוק של פז באשדוד | צילום: עמית שעל בית הזיקוק של פז באשדוד, צילום: עמית שעל

עוד הוחלט למנות את עידו רוזוליו ליושב ראש בית הזיקוק. עבור רוזליו זהו סיבוב שני, בשעה שבעבר שימש כמנכ"ל בית הזיקוק של פז, כמו גם כמנכ"ל מקורות.

"אני בטוח שעמית ועידו, שני אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, ישפרו את ביצועי בית הזיקוק ויצעידו אותו בהצלחה נוכח האתגרים העומדים בפנינו. זו ההזדמנות להודות למנכ"ל בית הזיקוק הפורש, מלאכי אלפר, על שירותו ארוך השנים בפז. מלאכי אחראי להישגים לא מבוטלים בבית הזיקוק, ופז חבה לו תודה גדולה", סיכם יו"ר דריקטוריון פז אברהם ביגר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות