אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיכל נגרין והמנכ"ל לשעבר ראש בראש על רכישת הרשת צילום: יריב כץ

בלעדי לכלכליסט

מיכל נגרין והמנכ"ל לשעבר ראש בראש על רכישת הרשת

בעלי השליטה מיכל ומאיר נגרין התנגדו לבקשת נאמני רשת התכשיטים מביהמ"ש לאשר את מכירת המותג, המכונות ופעילות החברה לריימונד ולבר, המנכ"ל לשעבר של הרשת ב-2.2 מיליון שקל והגישו הצעה מתחרה בסכום של 1.8 מיליון שקל, ללא מכונות ומלאי ולהסדר נושים

06.01.2020, 16:16 | ליטל דוברוביצקי

דרמה ברשת התכשיטים מיכל נגרין שנסגרה בספטמבר: שתי הצעות מתחרות הוגשו לנאמני הרשת לרכישת הפעילות, האחת על ידי בעלי השליטה, מיכל ומאיר נגרין והשנייה על ידי מנכ"ל הרשת לשעבר ריימונד ולבר המיוצג על ידי עו"ד עמית לדרמן.

קראו עוד בכלכליסט

נאמני רשת מיכל נגרין, עוה"ד חנית נוב ושאול קוטלר ביקשו אתמול מבית המשפט לאשר את מכירת המותג, המכונות ופעילות החברות לריימונד ולבר, המנכ"ל לשעבר של הרשת תמורת 2.2 מיליון שקל.

חנות של מיכל נגרין, צילום: נובוקו רון חנות של מיכל נגרין | צילום: נובוקו רון חנות של מיכל נגרין, צילום: נובוקו רון

מיכל נגרין התנגדה למכירה והנאמנים הגישו היום (ב') דיווח נוסף לבית משפט המחוזי בתל אביב, ממנו עולה כי מיכל נגרין ובעלה מאיר נגרין, בעלי השליטה ברשת הגישו לנאמנים היום הצעה לרכישה בסכום של 1.8 מיליון שקל (ללא מכונות ומלאי) ולהסדר נושים.

השופט איתן אורנשטיין ביקש את תגובת הממונה על הליכי חדלות פירעון. הנאמנים ציינו בפני בית משפט כי מיכל נגרין ובעלה טענו כי הפעילות המהירה והמוצלחת של הנאמנים הזמניים הביאה לכך כי ניתן יהיה לשלם את כלל חובות הנושים ולפיכך דין המותג והחברות לחזור לידיהם.

מיכל נגרין , צילום: יריב כץ מיכל נגרין | צילום: יריב כץ מיכל נגרין , צילום: יריב כץ

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין אישר לאחרונה לנאמני רשת מיכל נגרין למכור את מפעל הרשת הממוקם בבת ים בכ-13 מיליון שקל.

הנכס בבת ים נרכש על ידי חברת מיכל נגרין עיצובים לפני כ- 4 שנים במחיר של כ-6 מיליון שקל וכעת צפוי להימכר בסכום יותר מכפול.

ריימונד ולבר מנכ"ל לשעבר של רשת מיכל נגרין, צילום: יואב בירנשטיין ריימונד ולבר מנכ"ל לשעבר של רשת מיכל נגרין | צילום: יואב בירנשטיין ריימונד ולבר מנכ"ל לשעבר של רשת מיכל נגרין, צילום: יואב בירנשטיין

עוד אישר בית המשפט לנאמנים להמשיך ולהפעיל את הרשת למשך תקופה של 3 חודשים נוספים, אשר במסגרתה ימשיכו לנהל מו"מ עם מתעניינים לרכישת פעילות הרשת או נכסיה.

מההחלטה עולה כי הרשת מתנהלת תחת פיקוחם של הנאמנים, עוה"ד שאול קוטלר וחנית נוב באופן רווחי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות