אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גט מגייסת יועץ בכיר להנפקה הצפויה צילום: שאטרסטוק

גט מגייסת יועץ בכיר להנפקה הצפויה

חברת המוניות מינתה את איוואן נאקה כיועץ המשפטי הגלובלי של החברה. נאקה שימש בעבר בתפקידים בכירים במריל לינץ' בנק אוף אמריקה, קרדיט סוויס ופרשפילדס

06.01.2020, 17:53 | מאיר אורבך
חברת Gett, מינתה את איוואן נאקה כיועץ המשפטי הגלובלי של החברה. נאקה, עורך דין בהשכלתו, מביא עימו ידע נרחב בהנפקות (IPO), שוקי הון, גיוס הון וציות רגולטורי, והוא מיועד למלא תפקיד משמעותי בתהליך הפיכתה לחברה ציבורית.

קראו עוד בכלכליסט

בתפקידו האחרון שימש נאקה כמנהל הצוות המשפטי לשוקי ההון באירופה ובמזרח התיכון במריל לינץ' בנק אוף אמריקה, ובעברו מילא נאקה שורת תפקידי מפתח בקרדיט סוויס ופרשפילדס. נאקה ישב במשרדי החברה בלונדון ויעבוד ביחד עם סמנכ"ל הכספים אלכסיי אנייצ'יק.

דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל Gett , צילום:  Dan Taylor דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל Gett | צילום: Dan Taylor דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל Gett , צילום:  Dan Taylor

המינוי של נאקה מצטרף לשורת המינויים שהוכרזה במהלך החודשים האחרונים בבריטניה, זאת כחלק מהיערכות החברה להנפקה. כחלק מהמהלך מונה אלכסיי אנייצ'יק לסמנכ"ל הכספים. אנאייצ'יק מביא עימו ניסיון עשיר בתחום ההנפקות וגיוס הכספים, לרבות 12 שנים בלונדון בבנק ההשקעות קרדיט סוויס. במסגרת התפקיד הוא ביצע שמונה הנפקות באירופה ובארצות הברית ו-11 גיוסים פרטיים. בסך הכול הוא גייס למעלה מ-18 מיליארד דולרים.

מינוי נוסף שהוכרז לאחרונה הוא של עמוס גניש ליו"ר דירקטוריון. גניש בעברו היה שותף בכיר בבנק ההשקעות BTG Pactual בברזיל וגם היה מנהל בכיר בענף הטלקום (מנכ"ל לשעבר של טלקום איטליה, טלפוניקה ברזיל ו-GVT).מסר: "לאיוואן ניסיון נרחב בשוק ההון, כמו גם יכולות הדרושות כדי לשמש יועץ בכיר לחברה. הוא ימלא תפקיד חיוני במימוש השאיפות הבין-לאומיות של החברה, כמו גם בהנפקה הקרבה Gett. החברה מתמקדת בתקופה האחרונה בפיתוח שירותים ופתרונות המיועדים לחברות ולארגונים". איוואן נאקה מסר: "אני שמח להצטרף לחברה בתקופה כה מעניינת ומסקרנת עבורה. החברה נמצאת בעיצומו של מהלך משמעותי, אני מצפה בכיליון עיניים לתרום את חלקי".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות