אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: אינסייט רכשה את ארמיס בעסקה בשווי של 1.1 מיליארד דולר צילום: ארמיס

נחשף בכלכליסט

עכשיו זה רשמי: אינסייט רכשה את ארמיס בעסקה בשווי של 1.1 מיליארד דולר

קרן ההשקעות רכשה את חברת הסייבר הישראלית. העסקה בהשתתפות G Capital, קרן ההשקעות לחברות בצמיחה של גוגל שתשקיע 100 מיליון דולר ברכישה. יו"ר ארמיס: "הגידול הצפוי בעסק ידרוש את הכפלת כוח האדם בשנה הקרובה"

07.01.2020, 07:16 | מאיר אורבך

עכשיו זה רשמי: קרן ההשקעות אינסייט פרטנרס רכשה הלילה (בין שני לשלישי) את חברת הסייבר הישראלית ארמיס סקיוריטי בעסקה בשווי של 1.1 מיליארד דולר. העסקה, שעליה דווח לראשונה בכלכליסט, היתה בהשתתפות G Capital קרן ההשקעות לחברות בצמיחה של גוגל שתשקיע 100 מיליון דולר ברכישה.

לאחר הרכישה תמשיך החברה להיות עצמאית ומנהלי החברה ומייסדיה בראשות יבגני דיברוב המנכ"ל ונדיר יזרעאל סמנכל הטכנולוגיות ימשיכו לנהל אותה. בעקבות ההסכם, ג'ף הורינג וטדי וורדי, שותפים באינסייט, וגילי רענן מסייברסטארס יכהנו בדירקטוריון החברה.

קראו עוד בכלכליסט

גילי רענן, יושב ראש ארמיס, ושותף בסקויה וסייברסטארטס: ״ארמיס היא הרכישה הגדולה ביותר מעולם של חברת סייבר ישראלית פרטית. הבשורה המשמחת היא שזהו רק עוד שלב במסע המופלא של ארמיס לבנות עסק סייבר גדול ועצמאי.

״ההודעה על הרכישה היום היא עדות נוספת לכשרון ולמחוייבות העצומים של יבגני ונדיר, כפי שהם הפגינו מתחילת הדרך. כמשקיע הסיד שלהם, ובשם כולם בסקויה קפיטל, אני מברך את כל הצוות של ארמיס, ואני נרגש לחלוק איתם את שלבי הצמיחה הבאים בחברה.

״ארמיס פועלת בשוק ענק של עשרות ביליוני דולרים, ונהנית משלושה מנועי צמיחה - ארגונים, בתי חולים ותעשייה. הגידול הצפוי בעסק, ידרוש בשנה הקרובה את הכפלת כוח האדם בארמיס, שכבר היום מעסיקה כ-250 עובדים, מהם 130 בישראל״.

מימין: נדיר יזרעאל ויבגני דיברוב, ארמיס, צילום: ארמיס מימין: נדיר יזרעאל ויבגני דיברוב, ארמיס | צילום: ארמיס מימין: נדיר יזרעאל ויבגני דיברוב, ארמיס, צילום: ארמיס

לדברי יבגני דיברוב, מייסד ומנכ"ל משותף בארמיס: "אינסייט היא אחד ממשקיעי התוכנה המתוחכמים בענף, והיא נובעת מעומק מומחיות התחום שהם מבינים באמת את האתגר של מכשירי ה-IoT הארגוניים שאנו מחפשים לפתור, ואת גודל ההזדמנות בשוק. שקלנו סבבי צמיחה והצעות אסטרטגיות, אך על ידי שיתוף פעולה עם אינסייט יש לנו את הטוב משני העולמות - תמיכה מבצעית ועצמאות, ששניהם חשובים בהחלטתנו לקחת שותף לגודל זה בשלב מוקדם של החברה שלנו. אנו מודים על התמיכה שקיבלנו ממשקיעים בסקויה, טנאיה, ביין ורד דוט; ואנחנו, כמו גם כל צוות ארמיס, מאוד נרגשים מכך שאינסייט עובדת לצידנו כשאנחנו נכנסים לשלב הבא הזה, מאיצים את הפלטפורמה והצמיחה שלנו".

נדיר יזרעאל, סמנכ"ל הטכנולוגיה של החברה ומייסד משותף בארמיס הוסיף: "אחד האתגרים הגדולים ביותר שמשאירים מנהלי מחשוב ואבטחת מידע ערים בלילה הוא איך לאבטח את המכשירים הבלתי מנוהלים המפיצים את עסקיהם, מרצפות הייצור לחדרי בתי חולים, משדות תעופה ועד אולמות. למכשירים אלה אין להם שום הגנה והם זקוקים לפיתרון ביטחוני. הצמיחה האקספוננציאלית של ארמיס עד היום ממחישה עד כמה קריטי לאבטחת מכשירים לא מנוהלים לעסקים. עם הגיבוי של תובנה, אנו נמשיך להרחיב את הטכנולוגיה ברמה העולמית שלנו בכדי לסייע בזיהוי מכשירים, לעקוב אחר התנהגותם ונענה לאיומים שמכוונים אותם. . "

"הטכנולוגיה של ארמיס היא כלי משנה משחק"

מנכ"ל אינסייט ג'ף הורינג התייחס לרכישה: "חברת ארמיס היא אחד מפתרונות האבטחה המרכזיים ביותר פורצי הדרך הארגוניים המגנים באופן פעיל על עסקים מודרניים כיום. לאחר שהשגנו עד היום צמיחה מדהימה, אנו גאים להיות השותף שארמיס יכול למנף כדי לסייע בביצוע החזון שלהם להגן על מכשירים לא מנוהלים ברחבי העולם. ארמיס ביססה את עצמם כמובילה בתחום האבטחה IoT הארגוני, ואנו מאמינים כי צוות זה והטכנולוגיה שלהם ימשיכו לשנות את הדרך שבה מכשירים לא מנוהלים מאובטחים".

טדי וורדי, אינסייט, צילום: Ben Asen טדי וורדי, אינסייט | צילום: Ben Asen טדי וורדי, אינסייט, צילום: Ben Asen

טדי וורדי, שותף בקרן אינסייט, אמר כי "חוזקה של תוכנת הסייבר הישראלית לא ניתן לערעור ואנחנו נרגשים להיות השותף שארמיס בחר להמשיך במסע הצמיחה שלהם. דיברנו עם המשתמשים שלהם שסיפרו לנו עד כמה המערכות של ארמיס חזקות בעולם של מכשירים לא מנוהלים, הטכנולוגיה של ארמיס היא כלי משנה משחק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות