אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו: בריכה קרסה לתוך חנות של אורבן אאוטפיטרס באילת

שיפוץ בחנות פקטורי 54 באילת גרם לשבר בצינור המים הראשי של בריכת מלון אסטרל מאריס, שבעקבותיו הוצפה חנות אורבן אאוטפיטרס. האירוע התרחש טרם פתיחת החנות לקהל הרחב - מה שמנע פגיעה בנפש. צפו בסרטון

07.01.2020, 14:27 | אורנה יפת

שיפוץ בחנות פקטורי 54 באילת גרם לנזק בחנות אורבן אאוטפיטרס. השיפוץ גרם לפיצוץ בצינור המים הראשי של בריכת מלון אסטרל מאריס השוכן מעל חנות אורבן וגרם לשבר שגרם למים מהבריכה לזרום לתוך חנות אורבן אאוטפיטרס, השייכת לקבוצת פוקס. מי הבריכה הציפו את חנות הבגדים הענקית שממוקמת בטיילת באילת לפני השעה 10 בבוקר, טרם פתיחת החנות לקהל הרחב, מה שמנע פגיעה בנפש.

קראו עוד בכלכליסט

קריסת הבריכה קריסת הבריכה קריסת הבריכה

מפוקס נמסר בתגובה: "חנות אורבן אאוטפיטרס בטיילת אילת הוצפה הבוקר ממי הבריכה שנמצאת מעל החנות, טרם פתיחתה לקהל הרחב. לצערנו נגרם לחנות נזק בלתי הפיך, היא סגורה כעת לקהל עד להודעה חדשה, ואנו מעריכים כי תידרש בניה מחודשת של החנות שתארך זמן רב".

מרשת מלונות אסטרל נמסר, "חנות פקטורי 54 מבצעת שיפוצים בחנות הרשת באילת הממוקמת מתחת למלון אסטרל מאריס. במהלך תהליך השיפוץ, אחד הקבלנים שעבד עבור פקטורי 54 פגע בצינור הראשי של בריכת המלון וגרם לשבר, כתוצאה מכך זרמו מים לחנות פקטורי 54 ולחנות Urban Outfitters הממוקמת תחתיה. צוות המלון פעל באופן מידי לריקון הבריכה על מנת להקטין את כמות המים הזורמים. למעט נזק שנגרם למערכת המים, לא נגרם כל נזק לבריכה, ולא נגרם נזק לנפש. מלון אסטרל מאריס ממשיך לפעול כסדרו, לעת עתה, אורחי המלון המעוניינים לרחוץ בבריכה, מופנים לבריכת מלון אריאה הסמוך של הרשת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות