אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס הטמיעה מערכת בקרה לניטור מערך ה-IT של החברה צילום: דוד הכהן

הפניקס הטמיעה מערכת בקרה לניטור מערך ה-IT של החברה

המערכת מתוצרת סנטירטי מספקת מערך בקרה עבור כל המערכות הטכנולוגיות. פרויקט ההטמעה בוצע גם הוא ע"י חברת סנטריטי וצוות אגף מערכות מידע של חברת הפניקס. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

07.01.2020, 14:10 | שירות כלכליסט
חברת הביטוח הפניקס סיימה בהצלחה את פרויקט הטמעת פלטפורמת ה-AIOps של חברת סנטריטי באגף מערכות המידע של החברה בהיקף של מאות אלפי שקלים. ייעוד המערכת הוא לנטר ולמדוד את זמינות כלל המערכות הטכנולוגיות בארגון באמצעות פלטפורמה מרכזית. כמו כן היא מאפשרת לספק מידע בזמן אמת עבור זמינות השירותים העסקיים של החברה המהווים את ליבת הפעילות העסקית של הפניקס.

קראו עוד בכלכליסט

"הטמעת המערכת של חברת סנטירטי הביאה להתייעלות רבה ע"י צמצום מאסיבי של כמות מערכות הבקרה והחלפתם במערכת מרכזית המאפשרת ניטור מלא של כלל רכיבי התשתית, התוכנה והתקשורת לרבות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות אשר שולבו בשנים האחרונות כחלק מתהליך המהפכה הדיגיטלית", ציין שלמה שמאי, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל מערכות המידע של הפניקס.

הפניקס הטמיעה מערכת ניטור למערך ה-IT שלה, צילום: שאטרסטוק הפניקס הטמיעה מערכת ניטור למערך ה-IT שלה | צילום: שאטרסטוק הפניקס הטמיעה מערכת ניטור למערך ה-IT שלה, צילום: שאטרסטוק

עוד הוסיף שמאי כי "המערכת מספקת גמישות וקלות תפעולית המאפשרים הן לאנשי המחשוב והן למנהלים בכירים בארגון למדוד בכל רגע נתון את מצב השירותים העסקיים המסופקים ללקוחות החברה ולאפשר זיהוי מוקדם של תקלות על מנת לשמור על זמינות עסקית גבוהה".

רועי קרן, מנכ"ל סנטריטי, אמר: "אנו מודים לחברת הפניקס על האמון שניתן בטכנולוגיה הייחודית של חברת סנטירטי וגאים להיות חלק מרכזי במערך הבקרה של אחת מחברות הפיננסים הגדולות בישראל. המערכת של חברת סנטירטי מסוגלת לתמוך במגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות תוך מתן דגש על הרובד העסקי ומתן ערך מוסף למנהלים בארגון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות