אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרכז 'ביג פאשן' יוצא לדרך - קבוצת ביג קיבלה היתר להתחלת עבודות

מרכז 'ביג פאשן' יוצא לדרך - קבוצת ביג קיבלה היתר להתחלת עבודות

המתחם יוקם בגלילות בהשקעה של 1.7 מיליארד שקל - הוא יכלול בשלב ראשון 25 אלף מ"ר שטחי מסחר ו-70 אלף מ"ר משרדים - לצד 3,000 מקומות חניה; מועד הסיום צפוי ב-2023

08.01.2020, 11:42 | אורנה יפת

שלב ראשון של פרויקט ביג פאשן גלילות יוצא לדרך - זהו פרויקט הדגל של קבוצת ביגשהתעכב בשל ההתנגדויות הרבות שהוגשו נגדו. הבוקר דיווחה קבוצת ביג מרכזי קניות על קבלת היתר בנייה לדיפון וחפירה ולהתחלת העבודות. ביג פאשן גלילות יהיה קניון לייף סטייל פתוח שיכלול שדרות אופנה, מסעדות ואטרקציות לילדים ומשפחות.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט עלה לכותרות בין היתר לאחר שסוחרי רמת שרון התאגדו והגישו ערר בניסיון למנוע את הקמת הפרויקט - בקבוצת ביג האשימו מנגד כי לא הסוחרים הקטנים הגישו את ההתנגדויות אלא קניונים מתחרים באזור שעומדים מאחורי ההתאגדות.

ביג גלילות יוקם בצמוד לסינמה סיטי גלילות ויתחבר לקומפלקס בתי הקולנוע. הפרויקט , שכבר שווק במלואו, יתפרש על קרקע של  44 דונם, שחלקה שייך לקבוצת ביג -  20.5 דונם, אותם רכשה תמורת 180 מיליון שקל - והקרקע הסמוכה, שטח של 23.5 דונים, שייכת לשותפיה במיזם, חברת חוף התכלת ומשפחת פרידמן (שבבעלות קבוצת אלייד).

המתחם יוקם על השטח הכולל, והוא יכלול גם מבני משרדים. השותפים בקרקע ישקיעו בהקמת הקומפלקס כ-1.7 מיליארד שקל. ביג גלילות יכלול בשלב ראשון כ– 25 אלף מ"ר של שטחי מסחר ועוד כ-70 אלף מ"ר של בניני משרדים, וכן חניונים תת קרקעיים בשטח של כ-120 אלף מ"ר עם 3,000 מקומות חנייה.

כבר ר בספטמבר 2016 דיווחה קבוצת ביג כי שיווקה 90% מהפרויקט. באותה העת דיווחה הקבוצה שהפרויקט ייפתח ב-2019 אך בשל ההתנגדויות והעיכובים כאמור, המועד נדחה מהותית - כעת מדווחת הקבוצה כי הבינוי צפוי להסתיים בשנת 2023.

הדמיית פרויקט ביג פאשן , צילום: יח"צ הדמיית פרויקט ביג פאשן | צילום: יח"צ הדמיית פרויקט ביג פאשן , צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות