אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת HERE Mobility תשתף פעולה עם Wirecard הגרמנית צילום: אתר החברה

חברת HERE Mobility תשתף פעולה עם Wirecard הגרמנית

החברה, שמהווה חטיבה במסגרת ענקית המיפוי HERE, חתמה על הסכם עם וויירקארד שיאפשר לה לשלב את הטכנולוגיה של הראשונה במוצריה. המוצר העיקרי של HERE הוא זירת מסחר לתחבורה חכמה

08.01.2020, 12:56 | מאיר אורבך
חברת HERE Mobility, שהוקמה לפני כשנתיים וחצי ע"י ליעד יצחק שבעברו כיהן בתפקיד בכיר בוויז, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Wirecard הגרמנית. זו תשלב בסל השירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה גם שירותי ניידות חכמים, שיתבססו על שירותי התשלום והמיקום הגיאוגרפי ששתי החברות כבר מציעות.

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה זירת מסחר המחברת בין היצע וביקוש בתחום התחבורה החכמה. כיום, עם מעל 2.5 מיליון כלי רכב ברחבי אירופה, אמריקה הלטינית וארה"ב, מרכזת HERE Mobility את כל שירותי התחבורה במקום אחד ומנגישה אותם לעסקים ממגוון רחב של תחומים. היא מאפשרת שאלו יוכלו לספק שירותי תחבורה משלימים ללקוחותיהם.

"אנחנו נרגשים משיתוף הפעולה האסטרטגי עם Wirecard וסבורים כי השילוב בין הניסיון שהם מביאים לשולחן בעולם התשלומים הדיגיטלי לצד פתרונות התחבורה החכמה שלנו יש בו פוטנציאל אדיר וקטליזטור במהפכת שירותי המוביליטי בקנה מידה גלובלי", אמר מייסד ומנכ"ל HERE Mobility, ליעד יצחק.

ליעד יצחק, מנכ ליעד יצחק, מנכ''ל HERE Mobility בישראל | צילום: דניאל שטרן ליעד יצחק, מנכ

מייקל סנטנר, סמנכ"ל שיתופי פעולה אסטרטגיים בחברת Wirecard בירך על ההסכם ואמר: "בעוד הרכבים הפרטיים נותרים מאחור, שירותי הניידות הולכים ותופסים נפח גדול יותר בחיי היומיום של הצרכנים. שיתוף הפעולה עם HERE Mobility יאפשר לנו להשיק פרויקטים חדשניים ולהיות מהמובילים בתחום זה".

חברת HERE Mobility שמשרדיה ממוקמים ברעננה היא חברת בת של ענקית הטכנולוגיה הגרמנית HERE. מאז פתיחת היחידה העסקית בישראל לפני כשנתיים וחצי גדלה החברה בקצב מהיר וכיום היא מונה כ-230 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות