אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הולמס פלייס תקים באשדוד קאנטרי קלאב בהשקעה של 20 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

הולמס פלייס תקים באשדוד קאנטרי קלאב בהשקעה של 20 מיליון שקל

החברה זכתה במכרז עירוני לפיו היא מחויבת להפעיל ולנהל את המתחם למשך 25 שנים; הקמת המועדון, שכבר בנוי בחלקו, תיערך כשנה וחצי והוא צפוי להכניס 18-22 מיליון שקל בתוך שנתיים עד שלוש שנים מיום פתיחתו; הולמס פלייס מפעילה כיום שבעה מועדונים, ופועלת להקים שלושה נוספים

08.01.2020, 16:31 | אורנה יפת
הולמס פלייס תקים מועדון Family (קאנטרי קלאב לכל המשפחה) באשדוד בהשקעה של כ-20 מיליון שקל. החברה קיבלה הודעה בדבר זכייתה במכרז של הרשות העירונית לפיתוח אשדוד להקמת מועדון הקאנטרי בעיר.

קראו עוד בכלכליסט

הקמת המועדון תארך כשנה וחצי. על פי התוכנית העסקית של הולמס פלייס, המועדון צפוי להגיע להכנסות של 18-22 מיליון שקל ול-ebitda של 5-7 מיליון שקל, בתוך כשנתיים עד שלוש שנים מיום פתיחתו. החברה דיווחה כי היא בוחנת את אפשרויות מימון העסקה.

חדר כושר בהולמס פלייס, צילום: שי כהן חדר כושר בהולמס פלייס | צילום: שי כהן חדר כושר בהולמס פלייס, צילום: שי כהן

תנאי המכרז קובעים כי הולמס פלייס תהיה אחראית על המשך הקמת המועדון, שבנוי בחלקו, בתוך 18 חודשים, ותתחייב להפעיל ולנהל אותו למשך 25 שנה. הולמס פלייס תפקיד ערבות של מיליון שקל לשם התחייבות לעמידה בתנאי המכרז.

הולמס פלייס מפעילה כיום שבעה מועדוני פמילי, ופועלת לתכנן ולהקים שלושה מועדונים נוספים בכפר סבא, חדרה והרצליה, שצפויים להניב לה ebitda שנתי של כ-15 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות