אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהריה עד טהראן: כיצד ישפיעו אירועי השבוע על הכלכלה? צילום: אי.פי

מנהריה עד טהראן: כיצד ישפיעו אירועי השבוע על הכלכלה?

מדוע השווקים הגיבו באדישות למתיחות המזרח תיכונית, מה הנזק שייגרם בעקבות ימי החורף הסוערים בישראל, ומדוע האוצר החליט להנפיק אג"ח ולא לתת לפנסיה שלכם להשתתף. פודקאסט מנועי הכסף - פרק 85

09.01.2020, 16:46 | שי סלינס

האם הגיע הסוף למתיחות בין ארה"ב ואיראן אחרי התגובה לחיסול האמריקאי בבגדאד? לא בטוח. קשה להאמין ששתי המדינות הולכות לחתום על הסכם שלום מקיף שיסחוף אחריו את כל המזרח התיכון. זה פשוט לא יקרה, לפחות לא עכשיו. המתיחות שצברה תאוצה השבוע עם החיסול של סולימאני - ככל הנראה כאן כדי להישאר. ולמתיחות כזו יש השלכות גם על הכלכלה העולמית - מנפט, דרך הדולר ועד למדדי המניות בניו יורק.  האמנם?

 

כאשר מסכמים את ביצועי השווקים בשבוע האחרון  - הטלטלה לא הגיעה לשוק ההון. או יותר נכון - הגיעה וברחה. המדדים בניו יורק שנצבעו באדום עם הפרסומים על החיסול - מחקו כמעט את כל הירידות, הנפט הגיב בצורה מתונה יחסית עם ירידה שנמחקה בעקבות ציוצים מרגיעים של הנשיא האמריקאי, ובשוק המטבעות - כמעט אדישות מוחלטת.

מנהריה עד טהראן: כיצד ישפיעו אירועי השבוע על הכלכלה?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןמנהריה עד טהראן: כיצד ישפיעו אירועי השבוע על הכלכלה?

מדוע אם כך השווקים אדישים למתיחות המזרח תיכונית שיכולה להצית את כל האזור, מה הנזק שייגרם בעקבות ימי החורף הסוערים בישראל, ומדוע האוצר החליט להנפיק אג"ח ולא לתת לפנסיה שלכם להשתתף - על כך דיברנו היום בפרק ה-85 של פודקאסט מנועי הכסף.

נתיבי איילון, אתמול נתיבי איילון, אתמול נתיבי איילון, אתמול

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות