אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצים לגור בסירה בלונדון? תראו כמה זה יעלה לכם צילום: RIVERHOMES

רוצים לגור בסירה בלונדון? תראו כמה זה יעלה לכם

בית הסירה, העוגן בנהר התמזה ליד מצודת לונדון, משתרע על פני 460 מ"ר וכולל בין השאר 5 חדרי שינה; מה המחיר?

12.01.2020, 22:59 | שירות כלכלסיט

בית סירה ששמו מטריקס איילנד (Matrix Island) ואשר עוגן בנהר התמזה בלונדון מחפש "אדמירל" חדש, כלומר בעלים חדשים. אסדת הברזל שנבנתה בשנות השלושים של המאה הקודמת ומכילה 5 חדרי שינה, מוצעת כעת למכירה תמורת 3.5 מיליון פאונד על ידי סוכנות הנדל"ן Riverhomes.

בית הסירה המודרני משתרע על פני 460 מ"ר וכולל סיפון עליון פתוח שבו מטבח וחדר אוכל לצד אזור קבלת פנים, חדר עבודה וגרם מדרגות רחב שמוביל לסיפון התחתון.  בסיפון התחתון נמצאים חמשת חדרי השינה, בהם חדר שינה ראשי שמכיל סאונה. כמו כן מצוי בו מרחב נוסף שמצויד בתנור עצים, מעגן לאופנוע ים ואת חדר המנועים של האסדה.   

 , צילום: RIVERHOMES צילום: RIVERHOMES  , צילום: RIVERHOMES

"מטריקס איילנד הוא בית סירה באמת ייחודי. הבעלים לא חסכו דבר בהפיכתו לאחוזה צפה", כך אומר נייג'ל דיי, ראש מחלקת בתי הסירות בסוכנות הנדל"ן. "בית המשפחה הגדול הזה מכיל את כל המותרות שאפשר לצפות לה בנכס בנוי על הקרקע, אך בסביבה שלווה לצד המים. הוא נמצא גם במרחק הליכה מהעיר".

בית הסירה עוגן כעת במעגן סנט קתרין, ליד מצודת לונדון. על דמי העגינה, שעולים כ-32,000 פאונד בשנה, יתנהל משא ומתן נפרד מזה של מכירת הבית.

אולי המאפיין המושך ביותר של הנכס, על פי דיי, הוא שבתי סירות פטורים מעמלות הנוטריון (stamp duties) הידועות לשמצה של בריטניה. המשמעות היא שרוכש הנכס יחסוך 330,000 פאונד במסים, כך על פי דיי.

 מטבח ופינת אוכל, צילום: RIVERHOMES מטבח ופינת אוכל | צילום: RIVERHOMES  מטבח ופינת אוכל, צילום: RIVERHOMES
 
 חדר אמבטיה, צילום: RIVERHOMES חדר אמבטיה | צילום: RIVERHOMES  חדר אמבטיה, צילום: RIVERHOMES

גרם המדרגות בין שני הסיפונים, צילום: RIVERHOMES גרם המדרגות בין שני הסיפונים | צילום: RIVERHOMES גרם המדרגות בין שני הסיפונים, צילום: RIVERHOMES

 חדר אירוח בסיפון העליון, צילום: RIVERHOMES חדר אירוח בסיפון העליון | צילום: RIVERHOMES  חדר אירוח בסיפון העליון, צילום: RIVERHOMES

חדר שינה, צילום: RIVERHOMES חדר שינה | צילום: RIVERHOMES חדר שינה, צילום: RIVERHOMES

 , צילום: RIVERHOMES צילום: RIVERHOMES  , צילום: RIVERHOMES

 , צילום: RIVERHOMES צילום: RIVERHOMES  , צילום: RIVERHOMES

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות