אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: ממשלת בריטניה שוקלת להעביר כספים לחברת התעופה Flybe שבסכנת פירוק צילום: ויקיפדיה

דיווח: ממשלת בריטניה שוקלת להעביר כספים לחברת התעופה Flybe שבסכנת פירוק

סקיי ניוז דיווח שחברת התעופה האזורית הגדולה באירופה מקיימת שיחות חירום עם הממשלה כדי למנוע את פירוקה, שיגרום לאלפי עובדים לאבד את משרתם; פלייבי: "לא מגיבים על שמועות, ממשיכים להתמקד במתן שירות מצוין"

13.01.2020, 12:24 | שירות כלכליסט

חברת התעופה הבריטית פלייבי (Flybe) מקיימת שיחות חירום עם הממשלה בניסיון למנוע את פירוקה, שיעמיד בסיכון אלפיים מקומות עבודה.

קראו עוד בכלכליסט

בסקיי ניוז דיווחו כי חברת התעופה האזורית הגדולה באירופה הכינה את חברת ראיית החשבון EY למקרה בו תיאלץ להכריז על פשיטת רגל. הדבר מגיע פחות משנה לאחר שחברת התעופה קיבלה חבילת סיוע מקבוצת קונים בראשות חברת וירג'ין אטלנטיק של ריצ'רד ברנסון.

מטוס של חברת התעופה Flybe, צילום: ויקיפדיה מטוס של חברת התעופה Flybe | צילום: ויקיפדיה מטוס של חברת התעופה Flybe, צילום: ויקיפדיה

חברת התעופה הזהירה את הממשלה הבריטית מהאפשרות שהחברה תקרוס ואלפי עובדים יאבדו את משרתם. מקור אמר אתמול לסקיי ניוז שמשרד התחבורה ומשרד העסקים, האנרגיה והאסטרטגיה התעשייתית בודקים את האפשרות להעביר כספים ממשלתיים כדי לסייע לחברה.

מפלייבי נמסר אתמול: "פלייבי ממשיכה להתמקד במתן שירות מצוין ללקוחותיה, ולהבטיח שהם יכולים לקיים את נסיעותיהם כמתוכנן. איננו מגיבים על שמועות וספקולציות".

פלייבי הוקמה ב-1979, ומבצעת יותר ממחצית מטיסות הפנים בבריטניה מחוץ ללונדון. בשנה שעברה החליטה החברה להפסיק להפעיל טיסות מארבעה שדות תעופה בריטיים – קרדיף, דונקסטר, אקסטר ונוריץ', וזאת לאחר הפרעה משמעותית שנגרמה לטיסות באפריל.

מנכ"לית פלייבי, קריסטין אורמייה ווידנר אמרה אז: "הקטנת צי המטוסים שלנו תמיד הייתה מפתח בשיפור הרווחיות שלנו. אנו מחויבים לסייע לכל העובדים שלנו שנפגעו עקב השינויים בבסיסי הפעולה של פלייבי, ונותרים מחויבים לגמרי לשדות התעופה בקרדיף, אקסטר ודונקסטר, ונמשיך להציע מבחר נרחב של יעדים מחוזיים ואירופיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות