אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינסטגרם מתהדרת באפקטים חדשים: הילוך איטי ומהיר, עריכה וטשטוש צילום: TechCrunch

אינסטגרם מתהדרת באפקטים חדשים: הילוך איטי ומהיר, עריכה וטשטוש

אפליקציית הצילום לחוצה מהצלחת טיקטוק וסנאפצ'ט ומנסה להדביק את הפערים. האפקטים החדשים הוטמעו בתכונת הבומרנג שלה שמאפשרת לצלם סרטונים קצרצרים ולשתף אותם, עם זאת לא בטוח שזה יספיק כדי לשמור על המשתמשים בפיד

13.01.2020, 14:58 | שירות כלכליסט
אינסטגרם הוסיפה סדרה של אפקטים לפיצ'ר הבומרנג שלה, המוקדש ליצירת סרטונים בלופ. השינויים החדשים יאפשרו למשתמשים לערוך וידאו ולהוסיף אפקטים כמו הילוך איטי, אקו, טשטוש והילוך אחורי מהיר, כמו גם לערוך את אורך הסרטון.

התחרות עם טיקטוק מחייבת את אינסטגרם ורשתות חברתיות אחרות להציג פיצ'רים חדשים על מנת לשמור על הרלוונטיות שלהן. לכמה מהפיצ'רים האלו יש ביקוש מזה זמן רב מצד המשתמשים, כך שהוספתם בזמן זה לאפליקציה היא כנראה הודות לתחרות.

אפקטים חדשים לבומרנג אפקטים חדשים לבומרנג אפקטים חדשים לבומרנג

העדכון, שהוא כנראה החשוב ביותר לבומרנג, זמין לכל משתמשי אינסטגרם החל מסוף השבוע האחרון. אם כבר עדכנתם את האפליקציה לגרסה האחרונה, תמצאו את האפקטים החדשים על ידי דפדוף לשמאל בחלק התחתון של המסך, היכן שנמצא כפתור הצילום, אחרי שפתחתם את אופציית יצירת הסטורי.

ארבע אפקטים חדשים יהיו זמינים לבומרנג: SlowMo (הילוך איטי), Echo (הד), Duo (הכפלת קצב), ו-Trimming (קיצוץ אורך). אופציית ה-SlowMo, כפי שנרמז משמה, מאפשרת להאט את מהירות הסרטון בחצי כך ששתי שניות ינוגנו לכל כיוון, במקום שניה.

תכונת ה-Echo מוסיפה אפקט טשטוש, בזמן ש-Duo מריצה את הסרטון לאחור ומוסיפה מראה דיגיטלי. לבסוף Trimming מאפשרת את עריכת אורכו של הסרטון עם מאפיינים דומים לאלו של אפליקציית התמונות של האייפון או יוצר הסרטונים החינמי של אינסטגרם. כמובן שאף אחד מהאפקטים לא חדשני, אך הם יכולים להפוך כל בומרנג פשוט למצחיק או מורכב אם משתמשים בהם ביצירתיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות