אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלברייט הישראלית רוכשת חברה אמריקאית ב-33 מיליון דולר צילום: סלברייט

סלברייט הישראלית רוכשת חברה אמריקאית ב-33 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית, שבבעלות תאגיד SUN היפני, הודיעה על רכישת BlackBag המתמחה בפתרונות חילוץ, פיענוח וניתוח מידע דיגיטלי ממערכות מחשוב. מטרת הרכישה היא הרחבת הפעילות של סלברייט

14.01.2020, 15:18 | מאיר אורבך
חברת סלברייט (Cellebrite) רוכשת את חברת BlackBag Technologies מסן חוזה קליפורניה, המתמחה בפתרונות חילוץ, פיענוח וניתוח מידע דיגיטלי ממערכות מחשוב. על פי הדיווח לבורסה של תאגיד SUN, תאגיד האם היפני של Cellebrite, החברה הישראלית תשלם 33 מיליון דולר תמורת 100% ממניותיה של BlackBag. במאי האחרון השקיעה קרן IGP של משה ליכטמן וחיים שני 150 מיליון דולר בסלברייט לפי שווי של 600 מיליון דולר. סלברייט (Cellebrite) מתמחה באמצעי פריצה למכשירים סלולריים.

קראו עוד בכלכליסט

הרכישה מרחיבה את היצע פתרונות המודיעין הדיגיטלי של סלברייט שיאפשר כיסוי מלא של כלי איסוף הדאטה ממגוון של מקורות דיגיטליים כגון טלפונים ניידים, מחשבים, נתוני ענן ו-CDR, וכן יכולות ניתוח מתקדמות כדי לגבש תמונת מודיעין מלאה. זאת בנוסף לפתרונות המשולבים של החברה שמספקים יכולת לאיסוף מידע בשטח, גיבוש תובנות וניהול ראיות כדי לנהל את פעילות המודיעין הדיגיטלי בכללותה.

יוסי כרמיל מנכ”ל nשותף בסלברייט , צילום: שלומי יוסף יוסי כרמיל מנכ”ל nשותף בסלברייט | צילום: שלומי יוסף יוסי כרמיל מנכ”ל nשותף בסלברייט , צילום: שלומי יוסף

"הצוות של BlackBag Technologies בנה עסק מרשים המבוסס על היכולת שלהם לסייע לרשויות אכיפת החוק ולעסקים ברחבי העולם ולצייד את אנשי השטח, טכנאי הזיהוי הפלילי, החוקרים והאנליסטים בפתרונות לניהול חקירות דיגיטליות", אמר יוסי כרמיל, מנכ"ל משותף של Cellebrite. "החיבור שלנו עם BlackBag Technologies מייצג את אחד היעדים העיקריים שלנו, יחד עם המשקיעים שלנו מקרן IGP, להצמיח את Cellebrite בין היתר באמצעות רכישות ומיזוגים אסטרטגיים".

"המשימה שלנו היא לפתח ולספק פתרונות חדשניים אשר מסייעים לאנשי אכיפת החוק, הארגונים והיועצים לחשוף את האמת בחקירותיהם", אמר קן באסור (Ken Basore) מנכ"ל BlackBag Technologies. "קיימת סינרגיה מדהימה בין המשימה והתרבות הארגונית של שתי החברות. השילוב שלנו עם Cellebrite יעניק ערך ללקוחותינו הודות ליכולת שלנו לפתח חידושים במהירות רבה יותר ולספק מגוון רחב יותר של פתרונות בתחום המודיעין הדיגיטלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות