אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זברה מדיקל: אוהד ארזי ימונה למנכ''ל; אמנון שעשוע מצטרף כמשקיע אסטרטגי צילום: Walden Kirsch/Intel Corporation

זברה מדיקל: אוהד ארזי ימונה למנכ''ל; אמנון שעשוע מצטרף כמשקיע אסטרטגי

חברת המדטק הישראלית מינתה את ארזי, בכיר לשעבר בטאלוס הקנדית, לתפקיד מנכ''ל החברה. במקביל דווח שפרופ' אמנון שעשוע, ממייסדי מובילאיי ואורקם יצטרף גם הוא לקבוצת המשקיעים האסטרטגיים של החברה

14.01.2020, 19:10 | מאיר אורבך
חברת זברה מדיקל מקיבוץ שפיים הודיעה היום (ג') על התרחבות לשוק הצפון אמריקאי ועל מינוי אוהד ארזי למנכ״ל החברה. בנוסף אישרה החברה שפרופסור אמנון שעשוע ממייסדי חברות מובילאיי ואורקם הצטרף לקבוצת המשקיעים האסטרטגיים של החברה. 

קראו עוד בכלכליסט

אוהד יצטרף לזברה אחרי שורת תפקידי ניהול בכירים, כולל ראש חטיבת הבריאות והתיקים הרפואיים הדיגיטליים של טאלוס (חברת הטלקו הגדולה של קנדה) וכראש חטיבות הקרדיולוגיה והרדיולוגיה במקאסון, חברת בריאות מהגדולות בעולם. במסגרת תפקידו במקאסון ארזי היה אחראי על האינטגרציה של חברת מדקון הישראלית של קובי ויהודית ריכטר שנרכשה ב-2005. המינוי ייכנס לתוקף בתחילת חודש מרץ. אייל גורה מייסד משותף של זברה ימשיך בכהונתו בתור יו״ר הדריקטוריון.

מנכ מנכ''ל זברה מדיקל הנכנס אוהד ארזי | קרדיט זברה מדיקל ויז׳ן מנכ

בין משקיעי החברה: קרן אמון, רשת בתי החולים האמריקאית אינטרמאונטיין וג'ונסון אנד ג'ונסון. מומחי בינה מלאכותית עולמיים נוספים שהשקיעו בחברה הם פרופסור פיי-פיי-לי (ImageNET) וריצ'רד סושר מאוניברסיטת סטנפורד. על פי הערכה השקיע שעשוע בחברה מיליוני דולרים בודדים בלבד. 

״התוצרים של צוות זברה ופריצות הדרך המדעיות של החברה כבר היכו גלים בשוק הצפון האמריקאי וכעת העיתוי מושלם לקפיצת המדרגה המסחרית והרחבת הפעילות בשוק הגדול בעולם״, סיפר ארזי, ״ היכולת שלנו היא בלמנף בינה מלאכותית על מנת לשפר את חייהם של כ״כ הרבה אנשים ואני גאה להצטרף לצוות שכל כך מכוון למטרה זאת״.

״אנחנו מאוד מתרגשים מהצטרפותו של אוהד והקמת המטה הצפון אמריקאי הרשמי של זברה״, סיפר מסן פרנסיסקו אייל גורה מייסד החברה, ״יש פה הזדמנות נדירה בזמן לעשות אימפקט אמיתי על חיי אדם רבים״.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות