אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שהוצף: קניון ארנה נהריה ייפתח מחדש בעוד 5 שבועות צילום: דובר צה"ל

אחרי שהוצף: קניון ארנה נהריה ייפתח מחדש בעוד 5 שבועות

בעלת הקניון, ארנה סטאר גרופ, עדכנה כי היא פועלת מול חברת הביטוח על מנת לתקן את הנזקים שנגרמו בעקבות נזקי הסופה הוצף החניון שגודלו 12.5 אלף מ"ר, והמים הגיעו לגובה של 10 מטרים

15.01.2020, 11:12 | אורנה יפת

קניון ארנה נהריה צפוי להפתח בעוד חמישה שבועות, זאת אחרי שהוצף בגשמים העזים לפני כשבועיים ונסגר זמנית לפעילות. הקניון סגור בעקבות הצפות שהחלו בחניון התת קרקעי ונמשכו אל פנים הקניון.

הבוקר עדכנה ארנה סטאר גרופ, בעלת הקניון, כי היא פועלת מול חברת הביטוח ועם מומחים מטעמה על מנת לתקן את נזקי מזג האוויר שנגרמו לקניון ולמערכותיו. בחברה אומרים כי פוליסת הביטוח של הקניון מכסה את הנזקים במלואם.

קניון ארנה מוצף קניון ארנה מוצף קניון ארנה מוצף

העיר נהריה הוצפה בעקבות מזג האוויר והגשמים העזים שפקדו את העיר. בעקבות נזקי הסופה הוצף החניון שגודלו 12.5 אלף מ"ר, והמים הגיעו לגובה של 10 מטרים. בארנה גרופ מסרו כי נזק רב נגרם לתשתיות ולמערכות התמיכה המרכזיות של הקניון וכמו כן נפגעה מערכת החשמל הכוללת חדרי מתח גבוהים, שנאים, משאבות כיבוי, מערכות גילוי אש, רכזות תקשורת ומחשוב ששקעו בבוץ שחדר לקניון.

"ארנה סטאר גרופ עוסקת מזה כשבוע ימים בהחזרתו של הקניון לפעילות, כשבמתחם מתבצעות עבודות שיקום נרחבות לכל אורך שעות היממה בליווי יועצי הנדסה וצוותי הרשות המקומית. עם קבלת אישורי תקינות מחברת החשמל, מרשות הכבאות וההצלה ורשויות הפיקוח, החברה תשוב ותפתח את הקניון למסחר", נמסר מהחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות