אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומקאסט מחפשת סטארט-אפים ישראלים לאקסלרטור החדש שלה צילום: בלומברג

קומקאסט מחפשת סטארט-אפים ישראלים לאקסלרטור החדש שלה

שמו של האקסלרטור החדש SportsTech, מיקודו הוא בחברות בתחומי הספורט והוא השלישי של קומקאסט. תפעולו הופקד בידי זרוע ההון סיכון של ענקית המדיה, קומקאסט ונצ'רס

15.01.2020, 16:32 | מאיר אורבך

Comcast NBCUniversal השיקה אקסלרטור חדש אשר מיועד לחברות בכל העולם ומחפש בין היתר חברות בישראל אשר יהיו חלק מהמאיץ החדש שיחל לפעול רשמית באוגוסט 2020. האקסלרטור יקלוט עד 10 חברות ויציע להן חיבור למנטורים מובילים בתחום, חיבור לחברות השונות בקבוצה וחיבור לתעשיה. האקסלרטור יפעל באטלנטה. בישראל מייצג את קומקאסט דניאל צרטוק.

קראו עוד בכלכליסט

התחומים שאותם מחפשים בענקית התקשורת הם: מדיה ובידור, חיבור לאוהדים, ניתוח ביצועי ספורטאים, תמיכה בקבוצות ספורט ואירועי ספורט, esports, פנטסי ספורט ועוד. לאקסלרטור החדש חברו שישה גופי ספורט ומדיה מובילים בעולם וביניהם ערוצי הספורט של קומקאסט, חברת מירוצי המכוניות נאסקר וכן איגוד השחיה והסקי האולימפיים של ארצות הברית. ערוצי הטלוויזיה שיהיו חלק מהאקסלרטור כוללים את : סקיי ספורט, ערוץ הגולף ו-בי.סי ספורט. 

קומקאסט מחפשת סטארט-אפים בתחום הספורט, צילום: בלומברג קומקאסט מחפשת סטארט-אפים בתחום הספורט | צילום: בלומברג קומקאסט מחפשת סטארט-אפים בתחום הספורט, צילום: בלומברג

האקסלרטור החדש שנקרא SportsTech הוא השלישי של קומקאסט והוא חלק מקומקאסט ונצ'רס זרוע הון הסיכון של תאגיד התקשורת. לכל אחד מהשותפים באקסלרטור תהיה ועדה מייעצת אשר תשפיע על החברות שייכנסו ועל התכנים שלו.

לדברי ג'נה קוראט, סגנית נשיא לשותפוית עם חברות סטארט-אפ בקומקאסט, "הביקוש לטכנולוגיות ספורט הוא עצום אבל מרבית חברות הסטארט-אפ חסרות גישה למשאבים שהם צריכים להתפתחות שלהם או היכולת לפתח קשרים בתעשיה הזו".

בישראל מייצג את קומקאסט דניאל צרטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות