אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס והתעשייה האווירית יפתחו וימכרו טכנולוגיות סייבר בחו"ל צילום: דור מנואל

פרסום ראשון

מלאנוקס והתעשייה האווירית יפתחו וימכרו טכנולוגיות סייבר בחו"ל

מלאנוקס מצטרפת למאגד הסייבר הישראלי IC3 שמובילה תע"א, לשיווק משותף של יכולות ישראליות בחו"ל: "שוק הסייבר העולמי מאוד תחרותי, חייבים ליצור יתרון ובשביל זה צריך יותר מחברה אחת"

16.01.2020, 09:26 | אודי עציון

התעשיות הביטחוניות בישראל מתחרות לא פעם זו בזו כשהן מתמודדות במכרזים בחו"ל. אבל בתחום הסייבר הן מעדיפות לשתף פעולה.

ל"כלכליסט" נודע שמלאנוקס תצטרף למאגד הסייבר הישראלי IC3 בהובלת התעשייה האווירית, ותשווק את מוצריה במסגרת המאגד. בנוסף, מלאנוקס וחברת הבת של תע"א בסינגפור, וקאסטודיו טכנולוג'יס, ישתפו פעולה בפיתוח מוצר חקירת סייבר ייחודי על בסיס כרטיסי הרשת של מלאנוקס ומערכת חקירת אירועי הסייבר של קאסטודיו. הפתרון המשולב יאפשר איסוף מידע נרחב משרתים ואיתור מהיר של התקפות סייבר על ארגונים.

קראו עוד בכלכליסט

יואב תורג יואב תורג'מן, סמנכ"ל התע"א | צילום: התעשייה האווירית יואב תורג

מאגד הסייבר הישראלי הוקם בתחילת 2016 בחסות משרד הכלכלה, כדי להציע למדינות זרות את יכולות הסייבר שפותחו בארץ, תוך חיבור בין יכולות של כמה חברות, שיכסו איומים רבים יותר. המאגד כולל את החברות צ'ק פוינט, ורינט, בינת, , ECI CyberX קלירסקיי, BGProtect, CyberArk ו- XM Cyber. עד כה נחשפה רק עסקה אחת שביצע המאגד, הקמת מרכז סייבר לאומי במדינה באמריקה הלטינית, בעלות של עשרות מיליוני דולרים.

"המאגד מגיע למכירות משמעותיות, אבל אנחנו לא יכולים לחשוף את כל העסקאות", אמרה ל"כלכליסט" אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר של התעשיית האווירית. "שוק הסייבר העולמי מאוד תחרותי, אם בישראל יש 500 חברות סייבר, בעולם מדובר בעשרות אלפים. זה שוק של קונים בלבד, ואנחנו מתמודדים בו מול חברות ענק שלעתים גדולות פי 20 מהתעשייה האווירית. המאגד מאפשר לנו להציע יחד פתרונות שיהיו גם תחרותיים יותר בטכנולוגיה וגם במחיר, כי בזכות העבודה המשותפת האינטגרציה כבר בוצעה. הטכנולוגיה הישראלית היא מהטובות בעולם, אבל זה לא מספיק, צריך גם מתודולוגיה ויכולת לטפל באיומים עתידיים שאנחנו עוד לא מכירים. בשביל זה צריך יותר מחברה אחת, ולמלאנוקס יש כמה פתרונות יפים ויחודיים בתחום הסייבר".

סמנכ"ל התעשייה האווירית ומנכ"ל אלתא יואב תורג'מן, הוסיף כי "תחום הסייבר מהווה מרכיב חשוב וצומח בפעילות התעשייה האווירית וממצב את מדינת ישראל כמובילה בזירת הסייבר העולמית".

סמנכ"ל אבטחת הסייבר של מלאנוקס טכנולוגיות, אריאל לבנון, הסביר כי: "BlueField 2 שהשקנו בקיץ האחרון מאפשר ללקוחות קישוריות חכמה ומאובטחת בסביבות שרתים מתקדמות. ההצטרפות למאגד הסייבר הלאומי תעצים ולהעצים את המענה הכולל של חברות הסייבר הישראליות לדרישות בעולם למערכים לאומיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות