אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל השקעות לשעבר באלטשולר שחם מונה לסמנכ"ל בכיר בחברת הנדל"ן של ג'ארד קושנר צילום: גטי אימג'ס

מנהל השקעות לשעבר באלטשולר שחם מונה לסמנכ"ל בכיר בחברת הנדל"ן של ג'ארד קושנר

מטרת המינוי של יוני אופיר היא לחזק את בסיס הקשרים בין החברה של קושנר וישראל. חברת הנדל"ן של קושנר היא בין החברות המובילות בתחום הנדל"ן בארה"ב ומעסיקה 1,000 עובדים

16.01.2020, 10:36 | רחלי בינדמן

יוני אופיר, סמנכ"ל השקעות לשעבר בבית ההשקעות אלטשולר שחם מונה לסמנכ"ל בכיר בחברת הנדל"ן של ג'ארד קושנר (חתנו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ) בארה"ב. חברת הנדל"ן של קושנר היא בין החברות המובילות בתחום הנדל"ן בארה"ב ומעסיקה 1,000 עובדים, בבעלותה נכסי נדל"ן בשווי 15 מיליארד דולר וב-2019 לבדה השלימה עסקאות בהיקף של 3 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

יוני אופיר וג יוני אופיר וג'ארד קושנר | צילום: גטי אימג'ס יוני אופיר וג

קושנר בעלים ומנהל של פורטפוליו מולטי-פמילי המונה 23,000 דירות להשכרה המרוכזות בעיקר באזור ניו יורק ובחוף המזרחי של ארה"ב. בנוסף, בבעלות החברה 500,000 מ"ר של בנייני משרדים, 200,000 מ"ר של שטחי מסחר, 200,000 מ"ר של שטחי תעשייה והינה מנהלת למעלה מ-1 מיליון מ"ר של פרויקטים בפיתוח ובנייה הכוללים מגורים, משרדים, מסחר ומלונאות. בבעלות החברה ובניהולה גם למעלה מ-1,000 חדרי מלון. החברה אף העמידה יותר מ-300 מיליון דולר של הלוואות לפרויקטי נדל"ן בשנת 2019.

אופיר, הינו מנהל השקעות ותיק, בעל 15 שנות ניסיון בניהול השקעות, מיזוגים ורכישות, מימון ומשפטים. עד אפריל האחרון כיהן אופיר כסמנכ"ל ומנהל מערך האשראי באלטשולר שחם שם הוביל השקעות חוב בנדל"ן בארה"ב בהיקפים של מיליארדי שקלים.

לפני כן, עבד אופיר כבנקאי השקעות בוול סטריט בבנק ההשקעות ריימונד ג'יימס (NYSE: RJF), כעורך דין בתחום מיזוגים ורכישות במשרד עו"ד Paul Weiss בניו יורק וכסמנכ"ל השקעות בקרן חוב בישראל.

אופיר מוסמך תואר שני במנהל עסקים ובמשפטים מאוניברסיטת NYU, ותואר ראשון במשפטים ובכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. הוסמך כעו"ד בישראל ובמדינת ניו יורק.

אופיר צפוי להישאר בישראל אך להיות על הקו כשמטרת המינוי שלו היא לחזק את בסיס הקשרים בין החברה של קושנר וישראל ובניית מערכות יחסים חדשות בישראל תוך גיוס ההון של משקיעים מוסדיים ופרטיים לפרויקטים של החברה בארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות