אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דייב דה וולט, מנכ"ל FireEye ו-McAfee לשעבר, מצטרף לסייבריזן

דייב דה וולט, מנכ"ל FireEye ו-McAfee לשעבר, מצטרף לסייבריזן

דה וולט ישמש סגן יו"ר בורד היועצים של חברת סייבריזן, הפועלת בתחום של איתור והגנה מפני תקיפות מחשב

16.01.2020, 15:13 | מאיר אורבך

דייב דה וולט, מנהל בכיר בתעשיית הסייבר העולמית ששימש מנכ"ל של FireEye ו-McAfee מצטרף לחברת סייבריזן. הוא ישמש סגן יו"ר בורד היועצים של החברה.

ליאור דיב, מנכ"ל וממייסדי סייבריזן, ברך את דה-וולט על הצטרפותו ואמר ש"ניסיונו העשיר בניהול חברות ענק וסטארט-אפים והובלתם לצמיחה מרשימה ישמש את סייבריזן שנמצאת במהלך התרחבות של פלטפורמת ההגנה לקהלים ומדינות חדשות. לאחרונה החברה הוכיחה את עצמה ביכולת להתמודד עם תוקפים מתוחכמים, לעתים גם בגיבוי של מדינות. ההצטרפות של דה וולט תאפשר לתרגם את המומחיות והיכולות שצברנו להרחבת השרות שאנו מעניקים לחברות".

דייב דה וולט דייב דה וולט דייב דה וולט

דייב דה-וולט אמר שהוא עוקב אחרי התפתחות סייבריזן לאורך השנים ונרגש להצטרף לשורותיה. החברה פועלת בתחום צומח בהיקף של מיליארדי דולרים רבים באיתור והגנה מפני תקיפות מחשב. הגישה הנכונה והמיוחדת של סייבריזן והפתרונות שהיא מציעה הם כיום הטובים בשוק.

חברת Cybereason נוסדה בשנת 2012 על ידי ליאור דיב (CEO), יוסי נער (CVO),ויונתן שטרים עמית (CTO). החברה מפתחת מערכת האוספת מידע מכל תחנות הקצה בארגון, מחשבים ושרתים, ומנתחת את פעולותיהן. בעזרת המידע הרב הנאסף גם בזמן אמת, המוצר מזהה התנהגויות זדוניות ומציג את השתלשלות האירועים מרגע תחילת ניסיון התקיפה.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות מובילות מכל התחומים, מרשימת ה-Fortune 500. כולל בנקים ותאגידים פיננסים בינלאומיים, יצרני תרופות, חברות תוכנה ושרותי IT, חברות מזון, Retail ועוד. לסייבריזן משרדים בתל אביב, בוסטון,לונדון, סידני, טוקיו ובאירופה והיא נמצאת בתהליכי גדילה והתרחבות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות