אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המלכה אישרה: הארי ומייגן יוותרו על תארי האצולה - ולא יזכו למימון ציבורי צילום: גטי אימג'ס

המלכה אישרה: הארי ומייגן יוותרו על תארי האצולה - ולא יזכו למימון ציבורי

בית המלוכה הבריטי הודיע באופן רשמי כי הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל יעזבו את ארמון בקינגהאם ויוותרו על תארי האצולה שלהם. המלכה אליזבת: מבינה את רצונם לפנות לחיים עצמאיים, תמיד יישארו חלק אהוב מהמשפחה

18.01.2020, 21:22 | שירות כלכליסט

מתפצלים: בית המלוכה הבריטי הודיע הערב באופן רשמי כי הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל, יעזבו את ארמון בקינגהאם. במסגרת זאת, יוותרו השניים על תארי האצולה שלהם, ולא יזכו עוד למימון מכספי ציבור. בנוסף, יידרשו הארי ומייגן להחזיר את הכסף עבור שיפוץ המעון הרשמי שלהם - 2.4 מיליון ליש"ט (כ-3 מיליון דולר). 

קראו עוד בכלכליסט

הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל, צילום: איי פי הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל | צילום: איי פי הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל, צילום: איי פי

"לאחר חודשים ארוכים של שיחות ודיונים אני מרוצה שביחד מצאנו דרך קונסטרוקטיבית ותומכת עבור נכדי ומשפחתו", מסרה המלכה אליזבת בהצהרה ששיגרה.

 

המלכה אליזבת הוסיפה כי היא מכירה בפגיעה בפרטיות שנגרמה לבני הזוג ובאתגרים שניצבו בפניהם. עוד ציינה כי היא מבינה את רצונם לפנות לחיים עצמאיים.

המלכה הבהירה כי בני הזוג ובנם תמיד יישארו חלק אהוב  ממשפחת המלוכה. נוסף על כך, המלכה התייחסה גם ישירות למרקל ואמרה כי היא "מרוצה מהאופן המהיר שבו השתלבה במשפחה".

משפחת המלוכה נדרשה לדון בעתידם של בני הזוג, לאחר שהשניים פרסמו הודעה מפתיעה באינסטגרם, ולפיה יסתלקו מתפקידיהם במשפחת המלוכה, יפצלו את זמנם בין בריטניה וצפון אמריקה ויהפכו לעצמאים כלכלית.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות