אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיכון ובינוי תקים את המטה החדש של דיסקונט בראשל"צ בעלות של חצי מיליארד שקל צילום: אוראל כהן

שיכון ובינוי תקים את המטה החדש של דיסקונט בראשל"צ בעלות של חצי מיליארד שקל

חברת סולל בונה, השייכת לקבוצת שיכון ובינוי, זכתה במכרז להקמת המטה באזור מתחם האלף בעיר. אל המבנה החדש יועתקו חלק ממטות הבנק, הבנייה צפויה לארוך קצת פחות מ-3 שנים

19.01.2020, 11:33 | ליאור גוטמן

חברת סולל בונה מקבוצת שיכון ובינוי היא הזוכה במכרז להקמת קמפוס דיסקונט באזור מתחם האלף בראשון לציון. אל המבנה החדש יועתקו חלק ממטות הבנק, כאשר עלות הבנייה נאמדת בכחצי מיליארד שקל. העבודות כוללות שלד, מערכות ופיתוח, ותקופת הבנייה הצפויה נאמדת ב-34 חודשים.

קראו עוד בכלכליסט

מגדל דיסקונט, צילום: אוראל כהן מגדל דיסקונט | צילום: אוראל כהן מגדל דיסקונט, צילום: אוראל כהן

הזכייה של החברה מצטרפת למספר פרויקטים בתחום התשתיות בהם זכתה שיכון ובינוי בשבועות האחרונים: כפי שנחשף בכלכליסט, שיכון ובינוי תבנה גם את הקמפוס של חברת החשמל באזור מעוין שורק, בהיקף כספי דומה לזה של קמפוס דיסקונט; החברה תקים גם את התשתית האזרחית לשתי תחנות הכוח החדשות של חברת החשמל בחדרה.

העבודה צפויה לכלול הקמת מספר מבנים, בהם יאוכלסו משרדי ההנהלה והתפעול של כל אחת מיחידות המטה של הבנק. הבנייה תכלול שטחים לשימושים שונים בהיקף כולל של 70 אלף מ"ר עילי (עיקרי + שירות), ו-70 אלף מ"ר תת קרקעי לרבות חניון, שטחים טכניים ומחסנים. עוד יכלול הקמפוס מרכז מוזמנים, מרכז דיוור מרכזי ומתקנים טכניים. בנוסף יוקם מתקן מחשב ראשי (DC) תת קרקעי, בשטח של 4,000 מ"ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות