אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט הריסה ובניה חדש במרכז תל אביב יוצא לשיווק הדמיה: Arc-deco

פרויקט הריסה ובניה חדש במרכז תל אביב יוצא לשיווק

בתקופה בה העתיד של תוכנית תמ"א 38 אינו ידוע ונקבע כי בעוד כשנתיים תוקפה אמור לפוג. בזמן שבכוונת מנהל התכנון לעבור להתחדשות באמצעות מתחמים, במרכז העיר תל אביב כבר מתחילות סנוניות של פרויקטי ההתחדשות עירונית הכוללים יותר מבניין בודד

20.01.2020, 09:51 | בשיתוף אורבן נדל"ן

 בצפון הישן של תל אביב, רחוב יהושוע בן 43-45 החלה לאחרונה חברת אורבן נדל"ן בשיווק של פרויקט פינוי בינוי חדש. הפרויקט, אשר נמצא לקראת קבלת היתר בניה, יכלול הריסה של שני הבניינים בני 3 קומות ו 27 דירות ובמקומם ייבנה בניין אחד בן 7 קומות עם 43 דירות חדשות.

הפרויקט הייחודי נמצא בסמיכות לרחוב באזל המבוקש, בין צירי תנועה ראשיים אבן גבירול, שדרות נורדאו ובן יהודה , בקרבת פארקים וגינות ציבוריות ובמרחק הליכה ממוסדות חינוך, ציבור, תרבות ופנאי. על התכנון מוקפד משרד אדום אדריכלים ומדובר בבניין עם דירות במפרט טכני יוקרתי, מרפסות שמש רחבות ידיים, לובי מרשים וחניון לכל דיירי הבניין.

דירות במפרט טכני יוקרתי, מרפסות שמש רחבות ידיים, לובי מרשים וחניון לכל דיירי הבניין, הדמיה: Arc-deco דירות במפרט טכני יוקרתי, מרפסות שמש רחבות ידיים, לובי מרשים וחניון לכל דיירי הבניין | הדמיה: Arc-deco דירות במפרט טכני יוקרתי, מרפסות שמש רחבות ידיים, לובי מרשים וחניון לכל דיירי הבניין, הדמיה: Arc-deco

תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות בנות 2.5 ו 3 חדרים בשטח של 70 מ"ר עם מרפסת בשטח של 10.5 מ"ר במחיר החל מ 3.95 מיליון ₪. דירות 4 חדרים בשטח של 86 מ"ר עם מרפסת בשטח של 15 מ"ר במחיר החל מ 4.840 מיליון ₪. כמו גם, פנטהאוזים בני 3 חדרים בשטח של 96 מ"ר ו 48 מ"ר מרפסת במחיר החל מ 7.150 מיליון ₪ ו 4 חדרים בשטח של 112 מ"א ומרפסת בשטח של 33 מ"ר במחיר החל מ 8.250 מיליון ₪.

דוד זהבי, מנכ"ל משותף חטיבת התחדשות עירונית של חברת אורבן נדל"ן: "אני מברך על תחילת שיווק של פרויקט נוסף שמצטרף לפרויקטים הרבים שאנחנו מקדמים בעיר תל אביב במסגרת התחדשות עירונית. תכנון הפרויקט הכולל הריסה של שני בניינים ובניית בניין אחד במקומם יביא לבניה מהירה יותר של הפרויקט ובהתאם לכך לאכלוס מהיר יותר כך שהפגיעה באיכות חיי הדיירים הוותיקים כמו גם סביבת המגורים כולה, תצטמצם.

כידוע, התחדשות עירונית הינה האופציה היחידה להוסיף דירות חדשות במרכזי הערים בהם חסרות קרקעות לבניה חדשה ובכך לאפשר לאוכלוסייה חדשה לחיות באזורים מבוקשים אלו. עיריית תל אביב וכן ועדת התכנון העירונית מבינות את זה ותומכות בקידום פרויקטי התחדשות עירונית הן במסגרת פינוי בינוי והן במסגרת תמ"א 38 ושיתוף הפעולה המקצועי בינם לבין יזמים מביא לקידום מהיר ויעיל של פרויקטים".

 

 

 

 

בחזרה לערוץ התחדשות עירונית>>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות