אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת 13: אבי בן טל יחליף את יוסי ורשבסקי בתפקיד המנכ"ל

רשת 13: אבי בן טל יחליף את יוסי ורשבסקי בתפקיד המנכ"ל

ההערכה היא כי פרישת ורשבסקי מגיעה על רקע נתוני הרייטינג הלא מחמיאים של רשת מול מתחרתה קשת. בהודעת הדירקטוריון נאמר כי עזיבת המנכ"ל היא בשל חילוקי דעות מקצועיים בין ורשבסקי לדירקטוריון הערוץ

20.01.2020, 10:42 | אביאור אבו

מנכ"ל רשת 13 יוסי ורשבסקי פורש מתפקידו, כך הודיע היום (ב') דירקטוריון הערוץ הממוזג רשת 13. עפ"י ההודעה, ההחלטה על סיום תפקידו התקבלה בהסכמה משותפת של ורשבסקי והדירקטוריון, על רקע חילוקי דעות מקצועיים בין הצדדים. את ורשבסקי יחליף אבי בן טל, מנכ”ל ynet לשעבר, שפרש באוקטובר האחרון לאחר 12 שנה בתפקיד. 

קראו עוד בכלכליסט

לפני כשנה נבחר ורשבסקי על ידי בעלי רשת 13 לתפקיד מנכ"ל הערוץ הממוזג - ערוץ 10 ורשת. טרם המיזוג שימש ורשבסקי כמנכ"ל ערוץ 10 במשך שתי קדנציות, האחרונה שבהן תחת מצוקה כלכלית קשה, אשר העמידה את הערוץ על סף סגירה.

ורשבסקי הוביל מהלכים שהצליחו לשמר את הערוץ בחיים, וכללו בין היתר קביעת תקרת שכר לבכירים, ביטול כמעט מלא של תוכניות הריאליטי וטיפוח זרוע החדשות והתחקירים בערוץ. ביולי 2015 נבחר על ידי מגזין פורבס לאחד מ-20 המנהלים הבולטים בישראל. למרות זאת, בתקופתו הוגדר הערוץ כ"פירמה כושלת", מה שהוביל למהלך המיזוג.

אבי בן טל אבי בן טל אבי בן טל

ההערכה היא כי פרישתו של ורשבסקי מגיעה על רקע נתוני הרייטינג הלא מחמיאים של רשת, אל מול מתחרתה קשת. על רקע דומה פוטר גולן יוכפז, מנכ"ל חברת החדשות של הערוץ, במאי 2019.

ורשבסקי אמר היום: "אני מודה לדירקטוריון רשת 13 ובעלי מניותיו על שנתנו לידי את המיזוג והניהול של החברה הממוזגת. בתום שנה, מהמאתגרות, המעניינות והקשות ביותר הגיע הזמן להמשיך הלאה".

יוסי ורשבסקי , צילום: נועם מושקוביץ יוסי ורשבסקי | צילום: נועם מושקוביץ' יוסי ורשבסקי , צילום: נועם מושקוביץ

יו"ר דירקטוריון רשת 13, נדב טופולסקי:  "אני רוצה להודות ליוסי על שלקח לידיו את משימת המיזוג והוביל את הערוץ ואת אנשיו בתהליכי שינוי מורכבים בתקופה מאתגרת. עשייתו הענפה למען הערוץ, מחויבותו ונחישותו ראויים לכל הערכה. יוסי הוא מאנשי התקשורת החשובים בישראל, מקצוען אמיתי, ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות