אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קו ההמשך הכי מבוקש של יונייטד איירליינס - ת"א-לוס אנג'לס צילום: בלומברג

בלעדי לכלכליסט

קו ההמשך הכי מבוקש של יונייטד איירליינס - ת"א-לוס אנג'לס

החברה מפעילה 2 טיסות יומיות ישירות מת"א לניו יורק/ניוארק, טיסה יומית ישירה בקו ת"א-סן פרנסיסקו ו-3 טיסות ישירות בשבוע לוושינגטון; מנכ"ל החברה בישראל: "הצלחת החברה בישראל וממנה - בשל היצע גדול של טיסות המשך"

21.01.2020, 12:01 | נווית זומר

קו טיסות ההמשך מספר 1 של יונייטד איירליינס, חברת התעופה השנייה בגודלה בארה"ב אחרי דלתא אייליינס, הוא הקו ת"א-לוס אנגלס (כולל עצירת ביניים בניו יורק, וושינגטון או סן פרנסיסקו).

החברה פרסמה השבוע בארה"ב את 20 הקווים לטיסות המשך הטובים ביותר שלה מבחינת מספר הנוסעים, וישראל נמצאת בראש הרשימה עם 46 אלף נוסעים. מלבד העובדה שלוס אנג'לס היא מושבם של אנשי הייטק ישראלים רבים, חלק מהנוסעים ממשיכים מלוס אנג'לס להוואי ודרום אמריקה.

מקום שני בטבלה שפרסמה יונייטד הוא קו טורנטו-הונלולו ובמקום השלישי הקו ניו יורק-אקוודור.

אבי פרידמן, מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל אבי פרידמן, מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל אבי פרידמן, מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל

יונייטד פועלת בישראל כבר 20 שנה ומנכ"לה בארץ הוא אבי פרידמן. לדבריו, הצלחת החברה בקווים מישראל וממנה נובעת בין השאר מהיצע גדול של טיסות המשך.

מטוס של יונייטד אייליינס, צילום: בלומברג מטוס של יונייטד אייליינס | צילום: בלומברג מטוס של יונייטד אייליינס, צילום: בלומברג

החברה מפעילה 2 טיסות יומיות ישירות מתל אביב לניו יורק/ניוארק, טיסה יומית ישירה מתל אביב לסן פרנסיסקו ו-3 טיסות ישירות בשבוע לוושינגטון. כל אחד משלושת יעדים אלה משמש ליונייטד נמל בית ומהם מוצע מגוון גדול של טיסות המשך גם ללוס אנג'לס מסן פרנסיסקו.

מיונייטד נמסר כי 20 קווי ההמשך הפופולריים של החברה הטיסו קצת יותר מחצי מיליון נוסעים:  יונייטד ויונייטד אקספרס (טיסות בתו"ך ארה"ב במטוסים קטנים) מפעילות כ-4,900 טיסות ביום מארה"ב ל-362 שדות תעופה בכל שש היבשות. בשנת 2019 הפעילו יונייטד ויונייטד אקספרס למעלה מ-7.1 מיליון טיסות שהובילו למעלה מ- 162 מיליון נוסעים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות