אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המתנה של Airbnb לוולנטיין: לילה בדירת האהבים של רומיאו ויוליה צילום: Airbnb

המתנה של Airbnb לוולנטיין: לילה בדירת האהבים של רומיאו ויוליה

זוג בר מזל ייזכה לשהות בבית שעל פי הסיפורים היווה השראה לביתה של יוליה המופיע ברומן המפורסם, "קאסה די ג'ולייטה". חלל הפנים של הבית צויד בקריסטלים, נרות, גפנים משתרכים ופרחים, והזוג שילון בו בליל ה-14 בפברואר יקבל יחס של מלוכה לאורך שהותו, כולל משרת צמוד וארוחת ערב פרטית משף בעל כוכבי מישלן

21.01.2020, 20:11 | שירות כלכליסט

הוא אולי לא מסתיים בהאפי אנד, אבל רומיאו ויוליה של שייקספיר הוא אחת היצירות הגדולות בכל הזמנים. כעת יוכל זוג בר מזל לשהות בבית שעל פי הסיפורים היווה השראה לביתה של יוליה המופיע בסיפור - הודות ל-Airbnb.

קראו עוד בכלכליסט

הבית של יוליה, צילום: Airbnb הבית של יוליה | צילום: Airbnb הבית של יוליה, צילום: Airbnb

קאסה די ג'ולייטה הוא הבית מהמאה ה-13 שהיווה את ההשראה לביתה של גיבורת הרומן, והוא דומה באופן יוצא דופן לבית המתואר בסיפור, כולל המרפסת המפורסמת. הבית, שמשמש כיום כמוזיאון ומארח תיירים מכל העולם, יארח זוג שילון בו בפעם הראשונה והאחרונה בלילה של ה-14 בפברואר – יום האהבה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

לשם כך צוייד חלל הפנים של הבית - הריק בדרך כלל - בקריסטלים, נרות, גפנים משתרכים ופרחים. הזוג שייזכה בשהות בו יקבל יחס של מלוכה לאורך שהותו, כולל משרת צמוד, ארוחת ערב פרטית משף בעל כוכבי מישלן ולילה במיטה שכיכבה בגרסתו הקולנועית משנות ה-60 של הבמאי פרנקו זפירלי של הסיפור. סיור בעיר בהשראת רומאו ויוליה, וסיור פרטי בבית עצמו, כלולים גם כן.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

"השהות הזו תיתן לזוג אחד את ההזדמנות הייחודית לחגוג את אהבתם במקום שהוא אולי הרומנטי ביותר בהיסטוריה של הספרות", אמר ג'יאקומו טרובטו, מנהל המחלקה האיטלקית ב-Airbnb. "הבית של יוליה הוא המוזיאון החשוב ביותר בעיר ורונה, ומושך מיליוני תיירים מדי שנה", הוסיף פדריקו סבוארינה, ראש העיר של ורונה. "אנחנו שמחים לקדם את המסורת התרבותית שלנו, לחלוק מנהגים ומסורות, ולהביא נראות בין לאומית לעיר ורונה".

למשלוח טופס השתתפות לחצו כאן .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות