אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל וילי פוד מיכאל לובושיץ התפטר אחרי שנתיים בתפקיד, עינת פלד שפירא תחליף אותו צילום: שוקה כהן

מנכ"ל וילי פוד מיכאל לובושיץ התפטר אחרי שנתיים בתפקיד, עינת פלד שפירא תחליף אותו

מדובר בכהונה ארוכה יחסית בחברה שבשליטת האחים צבי ויוסי ויליגר: קודמו של לובושיץ, טים קרנקו, שרד בתפקיד ארבעה חודשים בלבד. ההתפטרות מגיעה בתום שנה בה הציגה החברה בניהולו זינוק חד של 30.6% בנתח השוק. מנהלת הפעילות של בונז'ור מקבוצת אסם-נסטלה צפויה להחליפו

22.01.2020, 09:40 | נורית קדוש

שנתיים בלבד לאחר שמונה לתפקיד מנכ"ל וילי פוד, התפטר מיכאל לובושיץ מתפקידו. מדובר בכהונה ארוכה יחסית בחברה שבשליטת האחים צבי ויוסי ויליגר, שכן קודמו טים קרנקו, שרד בתפקיד ארבעה חודשים בלבד. לכלכליסט נודע כי מי שצפויה להחליף את לובושיץ היא עינת פלד שפירא, המכהנת מזה 14 שנה בתפקידים שונים בקבוצת אסם-נסטלה ומשמשת בתפקידה הנוכחי כמנהלת פעילות בונז'ור.

קראו עוד בכלכליסט

מיכאל לובושיץ, צילום: שוקה כהן מיכאל לובושיץ | צילום: שוקה כהן מיכאל לובושיץ, צילום: שוקה כהן

לובושיץ כיהן קודם לכניסתו לתפקיד בוילי פוד כמנכ"ל סחר ומכירות בשסטוביץ, והוא גוייס על ידי האחים ויליגר להחליף את קרנקו - שמונה אף הוא על ידם - אחרי שחזרו לחברה ופיטרו את המנכ"ל שכיהן לפני כן, אירם גרייבר.

בחודש יוני 2017, שבו האחים ויליגר לשליטה בויליפוד שייסדו ומכרו פעמיים לאורך השנים. עם שובם, פיטרו האחים ויליגר את גרייבר שמתח ביקורת חריפה על התנהלותם העסקית. עם עזיבת גרייבר, התפטרו בכירים נוספים ובהם סמנכ"ל הסחר, סמנכ"ל הייבוא, סמנכ"לית השיווק, החשב ועוד.

צביקה ויוסי ויליגר, צילום: אוראל כהן צביקה ויוסי ויליגר | צילום: אוראל כהן צביקה ויוסי ויליגר, צילום: אוראל כהן

התפטרותו של לובושיץ מגיעה בתום שנה בה הציגה החברה בניהולו זינוק חד של 30.6% בנתח השוק, אחרי שהתגברה על אובדן הזיכיון והשיקה מותג חלופי בשם יורו, הכולל ממרח חמאה, יוגורטים ומעדני חלב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות