אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כל עסק צריך רשת: סלקום עסקים משיקה את שירות WiFi מנוהל לעסקים

כל עסק צריך רשת: סלקום עסקים משיקה את שירות WiFi מנוהל לעסקים

כעובדים וכלקוחות – התרגלנו לחיבור רציף לאינטרנט בין אם הוא אלחוטי בבית ובחנויות, או חיבור פיזי במשרד ובעסק. סלקום עסקים, יחד עם יצרנית ציוד התקשורת המובילה Cisco Meraki, מציעה כעת לעסקים שירות WiFi מנוהל במודל שכירות חודשית ובניהול מקצה לקצה

23.01.2020, 16:12 | בשיתוף סלקום
ביום יום ומכל מקום אנו מחוברים לרשת האינטרנט. קריאת כתבה בסלון תוך כדי תנועה למטבח, הקשבה למוזיקה תוך כדי שיטוט בבית כשהשיר ממשיך להתנגן, הן סיטואציות יומיומיות ומוכרות. רציפות הקליטה האלחוטית הינה פתרון בסיס בכל בית.

כיום, פתרון רציפות קליטה אלחוטית הינו הבסיס להצלחת כל עסק. לקוחות העסק וגם העובדים בו מצפים לקבל חיבור פשוט ונוח לרשת שיאפשר מעבר ממקום למקום והמשך חוויית השימוש במכשירים הניידים. לכן בסביבת עסקים מתקדמת גובר הצורך בפתרון WIFI אלחוטי שמאפשר תקשורת בין אנשים אך גם בין העסק ללקוחותיו.

המגמות העיקריות המסבירות את הצורך בפתרון זה כערך בסיסי הן שינוי צריכת התוכן ע"י לקוחות והתפתחות פתרונות Internet Of Things) IOT).

בעבר הפעילות במקומות העבודה נעשתה בעיקר מול מחשב נייח. כיום הפעילות העסקית מתנהלת פעמים רבות בניידות ודורשת גישה למידע שוטף מכל מקום ובכל עת, ולכן הארגונים זקוקים לפתרון נוח, נייד ופשוט המאפשר חיבור אלחוטי לאינטרנט, ללא צורך בחיבור פיזי.

האינטרנט של הדברים – (Internet Of Things (IOT תופס תאוצה משמעותית. יותר ויותר מכשירים אלקטרוניים ומכניים ניתנים להפעלה ושליטה באמצעות האינטרנט, בבית העסק, למשל, מדפסות, מצלמות, שערים, מסופונים, מנופים ומערכות ייצור רובוטיות. כדי לאפשר את כל אלה, נדרש העסק לרשת אלחוטית אמינה, שתספק חיבור יציב לשפע המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט.

דוגמאות נוספות הן מסעדות שמציידות את המלצרים שלהן במסופונים שמאפשרים שיגור ההזמנה למטבח ישירות משולחן הסועדים, בעלי חנויות שבוחרים לספק ללקוחותיהם גישה לרשת ובכך לשפר את חוויית הקנייה, או לנהל מלאי במכשיר הנייד, לבצע מכירה בחנויות וברשתות בלי צורך לעבור בקופה ועוד ועוד.

בלי הוצאות מיותרות, ובלי טרחה

סלקום עסקים השיקה לאחרונה שירות WiFi מנוהל לעסקים, בשילוב עם חברת Cisco Meraki. השירות פותח במיוחד כך שיותאם לצרכיהם של עסקים שונים ומגוונים, ויספק פתרון של רשת אלחוטית מקצה לקצה בתוך בית העסק – תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וציוד איכותי של Cisco Meraki.

במהלך בניית השירות, ביצעו בסלקום עסקים בחינה מעמיקה של פתרונות התקשורת האלחוטית הקיימים בארץ ובעולם, ובדקו את התאמתם ללקוחות עסקיים. מתוך הבחינה גובשה התובנה כי הלקוחות מעוניינים בפתרון איכותי המנוהל מקצה לקצה - החל מהקמת התשתיות וההתקנה, בניהול שוטף וטיפול בתקלות, כולל החלפת ציוד בית העסק ותמיכה לאורך זמן. כך, אתם כלקוחות לא נדרשים בהוצאות נוספות עבור ניהול וטיפול בתקלות בתוך העסק. יתרון נוסף הוא שפתרון מנוהל מאפשר לארגון להמנע מרכישת חומרה יקרה ובמקום זה לשכור את השירות בתשלום חודשי, הכולל תחזוקה.

לצורך פיתוח הפתרון המיטבי לעסקים, בחרה סלקום לשתף פעולה בבניית שירות WiFi מנוהל לעסקים עם Cisco , יצרנית ציוד תקשורת מהמובילות בעולם. Cisco Meraki היא מערכת אקו-סיסטם מקיפה לניהול ופריסה של ציוד תקשורת בארגונים, המספקת מענה רחב לפתרונות תקשורת, ובהם אבטחת מידע, נתבים, מתגים, מצלמות וכמובן נקודות גישה אלחוטיות.

"אנחנו מספקים ללקוחות מעטפת של מגוון פתרונות התקשורת, ומייחסים חשיבות עליונה לצרכי הארגונים המשתנים", נדב אמסלם, צילום: סיון פרג "אנחנו מספקים ללקוחות מעטפת של מגוון פתרונות התקשורת, ומייחסים חשיבות עליונה לצרכי הארגונים המשתנים", נדב אמסלם | צילום: סיון פרג' "אנחנו מספקים ללקוחות מעטפת של מגוון פתרונות התקשורת, ומייחסים חשיבות עליונה לצרכי הארגונים המשתנים", נדב אמסלם, צילום: סיון פרג

הפתרון מורכב ממערכת ניהול המבוססת ענן, כך שהמשתמשים נהנים מהיתרונות של יכולת שליטה מרחוק במתקנים השונים, ובקלות ופשטות בניהול הרשת – במטרה לספק למנהל הרשת חווית משתמש איכותית. גם את ההגדרות המתקדמות ביותר ניתן לבצע מרחוק בממשק ידידותי ובניהול של מוקד התמיכה של סלקום עסקים.

אבטחת המידע כבר בפנים

לדברי נדב אמסלם, סמנכל אגף לקוחות עסקיים בסלקום עסקים, "אנחנו מספקים ללקוחות מעטפת של מגוון פתרונות התקשורת, ומייחסים חשיבות עליונה לצרכי הארגונים המשתנים, בהתאם לדינמיקה בעולם הטכנולוגיה. חשוב להדגיש כי פתרון ה-WiFi המנוהל מאפשר אופטימיזציה של רשת האינטרנט לעסק ושמירה על רמת אבטחת מידע גבוהה כאשר ניתן להפריד רשתות, לדוגמא, רשת אחת עבור העובדים, ואחרת עבור אורחים ולקוחות. בנוסף, מאפשר השירות יישום של פתרונות אבטחת מידע מתקדמים, וכן מספק סטטיסטיקה ומידע נרחב על אופן השימוש ברשת בעסק. מכל הסיבות הללו, שירות ה-WiFi המנוהל מספק לבעלי העסקים שקט נפשי – לצד חיסכון בהוצאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות