אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גט: הגענו לראשונה לרווחיות תפעולית בכל המדינות שבהן אנחנו פועלים צילום: שאטרסטוק

גט: הגענו לראשונה לרווחיות תפעולית בכל המדינות שבהן אנחנו פועלים

החברה הישראלית דיווחה על רווחיות תפעולית EBITDA של 300 אלף דולר. עם זאת, רווחיות זו אינה כוללת את הוצאותיה הקבועות של החברה כמו גם את עלויות המחקר והפיתוח

23.01.2020, 15:00 | מאיר אורבך

חברת גט דיווחה היום (ה') שהצליחה להגיע לרווחיות תפעולית EBITDA של כ-300 אלף דולר בכל המדינות שבהן היא פעילה בדצמבר 2019. הרווחיות המדווחת אינה כוללת את הוצאות המו"פ של החברה ואת ההוצאות הקבועות. זה החודש הראשון שבו טוענת גט כי היא רווחית בכל המדינות שבהן היא פועלת.

גט מעסיקה כיום כ-1,200 עובדים ומתוכם 200 עובדי מו"פ. החברה לא דיווחה על הרווח או ההפסד שיהיה לחברה אם יכללו בה את עובדי המו"פ. הרווחיות הגיעה כתוצאה משיפור משמעותי בכל הסגמנטים של החברה לרבות שירותי ההסעות ופעילות גט דליברי שפעיל ברוסיה וישראל.

קראו עוד בכלכליסט

החברה שממצבת את עצמה כיום כחברה המספקת שירותי הסעות לתאגידים ציינה שהיא החלה לספק שירות עסקי החל מ-2010 לתאגידים ביניהם גוגל ודיסני. החברה דיווחה שיש לה כיום יותר מ-17 אלף לקוחות עסקיים ביניהם שליש מחברת פורצ'ן 500. עוד דיווחה החברה על גידול משמעותי במספר הלקוחות העסקיים שלה ולדבריה היא מגייסת 400-500 לקוחות בחודש. החברה מיקדה את פעילותה בתחום העיסקי אבל אין לה תוכניות להרחיב את הפעילות העיסקית לצרכנים.

דייב וייסר מייסד ומנכ"ל גט, צילום:  Dan Taylor דייב וייסר מייסד ומנכ"ל גט | צילום: Dan Taylor דייב וייסר מייסד ומנכ"ל גט, צילום:  Dan Taylor

לדברי דייב וייסר, מנכ"ל ומייסד החברה, "המעבר לרווחיות תפעולית ברמה הגלובלית מראה את החוזקה של המודל העיסקי שלנו".

בנובמבר 2019 סגרה גט את הפעילות שלה בניו יורק לאחר שסגרה קודם לכן את המותג ג'ונו. כמן כן השיקה החברה באותה העת שיתוף פעולה משמעותי עם חברת ליפט. במסגרת הסכם שיתוף הפעולה שחתמה החברה עם ליפט, כל לקוחות גט העסקיים יוכלו להשתמש בשירותי ליפט באופן שקוף. לחברה שיתופי פעולה דומים עם ויה ואחרות. שיתוף הפעולה מאפשר להציע שירותי הסעות בכל מדינה בעולם. גט פועלת כיום בישראל לונדון ורוסיה. החברה גייסה עד היום 800 מיליון דולר כולל 300 מיליון מפולקסווגן שעל פי דיווחים מחקה את ההשקעה בחברה הישראלית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות