אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן הריט של אזורים גייסה 285 מיליון שקל בשלב המוסדי של ההנפקה צילום: עמית שעל

קרן הריט של אזורים גייסה 285 מיליון שקל בשלב המוסדי של ההנפקה

הקרן שלפני שנה נכשלה בניסיונה להיכנס לבורסה עשתה צעד גדול בדרך לשם. בסך הכל מעוניינת הקרן לגייס בהנפקה 400 מיליון שקל. בתחילת השבוע היא צפויה להשלים את השלב הציבורי של ההנפקה

25.01.2020, 19:41 | גולן חזני

קרן הריט של אזורים שבשליטת הרשי פרידמן עשתה צעד גדול לקראת כניסה לבורסה כאשר השלימה את השלב המוסדי בהנפקה שלה. הקרן הבטיחה את גיוסם של 285 מיליון שקל, הביקושים שהיו לה בהנפקה, מתוך 400 מיליון שקל שאותם היא מבקשת לגייס בסך הכל. בתחילת השבוע צפויה הקרן להשלים את השלב הציבורי בהנפקה.  

קראו עוד בכלכליסט

רק לפני שנה נכשל ניסיונה של הקרן לגייס סכום קטן יותר בבורסה, אולם כעת נראה שהיא בדרך הנכונה להשלים את הגיוס, לאור הגאות בבורסה. הקרן אמורה להתמקד, בין היתר, בהשקעות בתחום הנדל"ן המניב למגורים בישראל.

מנכ"ל אזורים רון אבידן, צילום: ליאת פדרמן מנכ"ל אזורים רון אבידן | צילום: ליאת פדרמן מנכ"ל אזורים רון אבידן, צילום: ליאת פדרמן

ברק קפיטל בניהולו של צבי מנס מובילה את ההנפקה. אזורים הודיעה כי תשקיע כ-260 מיליון שקל בהון של אזורים ריט, באמצעות המרה למניות של יתרת החוב שתיווצר לאזורים ריט כלפיה בעקבות רכישת זכויותיה על ידי הקרן בפרויקט דיור להשכרה באשדוד ובפרויקט דיור להשכרה לסטודנטים של החברה בבת ים.

במקביל לאזורים מבצעת גם אאורה שבשליטת יעקב אטרקצ'י מהלך דומה להקמת קרן ריט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות