אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מינהלת הליגה הגרמנית בכדורגל השקיעה בחברת Movez של מתי כוכבי צילום: גטי אימג'ס

מינהלת הליגה הגרמנית בכדורגל השקיעה בחברת Movez של מתי כוכבי

החברה פיתחה אפליקציה שמשתמשת בטכנולוגיות בינה מלאכותית לשיפור כישורי כדורגל של צעירים. סכום ההשקעה לא פורסם; זו ההשקעה השנייה של מינהלת הליגה הגרמנית בחברת ספורט ישראלית כאשר ב-2018 רכשה 10% מחברת Track160

26.01.2020, 11:15 | מאיר אורבך

מינהלת הליגה הגרמנית בכדורגל DFL השקיעה בחברת הסטארט-אפ הישראלית Movez, שקבוצת AGT של מתי כוכבי היא בעלת המניות המרכזית בה. סכום ההשקעה לא פורסם.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הישראלית פיתחה אפליקציה שמיועדת לפתח כישורי הכדורגל של צעירים, באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית וצפויה להיות מושקת השנה. האפליקציה מצלמת ועוקבת אחר פעילויות של צעירים שמשחקים כדורגל, כדי לנתח את ביצועיהם במשחק ולשפר את התקדמותם.

מתי כוכבי , צילום: גטי אימג מתי כוכבי | צילום: גטי אימג'ס מתי כוכבי , צילום: גטי אימג

לצד ההשקעה בה, הליגה הגרמנית תספק לחברה הישראלית גישה לכל הארכיונים של הבונדסליגה (הליגה הגרמנית הבכירה) וכן סיוע משמעותי בתהליך השיווק.

שחקני הבונדסליגה יסייעו אף הם בשיווק של האפליקציה בערוצי המדיה השונים. נודע כי החברה הישראלית תוכל להשתמש בלוגו של הבונדסליגה בכל פעילויות השיווק שלה.

זו ההשקעה השנייה של הליגה הגרמנית בחברת ספורט ישראלית, כאשר ב-2018 רכשה 10% מחברת Track160.

לדברי כריסטיאן סייפרט, מנכ"ל הליגה הגרמנית: "Movez היא תוספת מאוד מרגשת לפורטפוליו החברות שבהן השקענו. היא כלי חשוב לאוהדים של הבונדסליגה ברחבי העולם".

לדברי יובל בנימיני, מנכ"ל חברת Movez: "הליגה הגרמנית היא אחת המוסדות החשובים ביותר בעולם הכדורגל וזה כבוד רב לנו שהיא חלק מהצוות שלנו. השותפות איתם תאפשר לנו להעשיר את חווית המשתמש של מיליוני צעירים ולהנות מדרך חדשה למדוד את ביצועיהם".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות