אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סייברארק מקימה מרכז פיתוח בבאר שבע; בתוך 3 שנים - תגייס 100 מהנדסים צילום: עמית שעל

סייברארק מקימה מרכז פיתוח בבאר שבע; בתוך 3 שנים - תגייס 100 מהנדסים

בשלב הראשון יעסיק המרכז 20 עובדים. החברה שכרה שטח משרדי גדול בפארק ההייטק 'גב ים נגב' שנמצא בסמוך לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון

26.01.2020, 17:40 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית סייברארק (CyberArk) הנסחרת בנאסד"ק מקימה מרכז פיתוח בבאר שבע. בשלב הראשון יעסיק המרכז 20 עובדים ובהמשך שואפת החברה להגיע לכ-100 עובדים. החברה שכרה שטח משרדי גדול בפארק ההייטק 'גב ים נגב' שנמצא בסמוך לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון.

קראו עוד בכלכליסט

בפארק פועלים גם קריית הסייבר של ישראל, מרכז ה-CERT של מערך הסייבר הלאומי ויותר מ-70 מרכזי פיתוח וסטארט-אפים. החברה מעסיקה כיום 1,300 עובדים מתוכם 500 בישראל. ההסכם בין חברת סייברארק לגב ים עדיין לא נסגר סופית ואמור להיחתם בימים הקרובים. המרכז החדש של סייברארק צפוי להיפתח בחודש אפריל השנה.

אודי מוקדי מנכ"ל ומייסד סייברארק, צילום: עמית שעל אודי מוקדי מנכ"ל ומייסד סייברארק | צילום: עמית שעל אודי מוקדי מנכ"ל ומייסד סייברארק, צילום: עמית שעל

על פי התוכנית, בשלב ראשון יגוייסו כ-20 מהנדסים, כאשר היעד הוא לגייס כ-100 מהנדסים סה"כ בטווח של שלוש שנים. את הסניף הדרומי של סייברארק ינהל שי סאפר, אשר ניהל את מרכז Pay Pal בבאר שבע במשך שנתיים, לאחר שכיהן כמנהל המו"פ של הסטארט-אפ CyActive אשר נמכר לפייפאל. המרכז בבאר שבע יפעל תחת מסלול "מפעל טכנולוגי מועדף" של רשות ההשקעות במשרד הכלכלה.

"כחברה גלובלית הפועלת ב-90 מדינות, אנו גאים על בזהות הישראלית שלנו כחברת סייבר שמייצאת חדשנות כחול-לבן לעולם כולו", אומר אודי מוקדי, מנכ"ל, יו"ר ומייסד סייברארק. "95% מהפיתוח של סייברארק יושב בארץ, לכן היה לנו ברור שאת הסניף הנוסף נפתח פה, בנגב בפרט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות