אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלך הכיף: WeWork מוציאה את הבירות והיינות מהמזנונים שלה צילום: AFP

הלך הכיף: WeWork מוציאה את הבירות והיינות מהמזנונים שלה

חברת חללי העבודה יוצאת לצעד נוסף שמכוון לשינוי התרבות הארגונית שלה, ומודיעה על הוצאת הבירות והאלכוהולים מה"תפריט" בכל המשרדים המשותפים שלה בארה"ב ובקנדה, החל מסוף פברואר. ההחלטה הוצגה על ידי WeWork כחלק ממהלך כולל של "הרחבת מגוון המשקאות שלה"

27.01.2020, 21:22 | שירות כלכליסט

גם האלכוהול יוצא מ"התפריט": כחלק מהשינוי ההכרחי והמתבקש בתרבות הארגונית שלה (ושל חלק משמעותי מלקוחותיה), WeWork מודיעה היום כי היא מוציאה את הבירה מחבית והיינות מהשירותים שהיא מספקת ללקוחות במשרדים השיתופיים של החברה בצפון אמריקה.  

קראו עוד בכלכליסט

חברת חללי העבודה המשותפים היתה ידועה כספקית אלכוהול חופשי, בכל שעות היממה מה שהרים את קרנה בעיני אנשי עסקים והייטקיסטים שבחרו לשכור את המשרדים שהיא מציעה, לטווח זמן מוגבל על פי הנדרש.  

משרדי WeWork בוושינגטון, צילום: גטי אימג משרדי WeWork בוושינגטון | צילום: גטי אימג'ס משרדי WeWork בוושינגטון, צילום: גטי אימג

הביקורת על ההשלכות של מדיניות האלכוהול החופשי על התנהלות השוכרים, כמו גם העלות הגוברת שלה, הובילו את החברה לשנות את הגישה ובמהלך 2018 הודיעה כי מעתה המשקאות יחויבו בתשלום.

עתה כאמור הוחלט על הוצאה כמעט מוחלטת של משקאות האלכוהול הפופולאריים מהיצע המשקאות בברים ובאזורי ההסעדה במרכזי המשרדים של החברה, החל מסוף חודש פברואר השנה. המזנונים הפרושים בבניינים של החברה כן ימשיכו לספק משקאות בעלי אחוז אלכוהול נמוך, שנהוג לשתות בערבים או באירועים מיוחדים.

הצעד יהיה תקף בכל המשרדים ברחבי צפון אמריקה (כאמור למעט שעות מוגבלות), הן באלה השיתופיים של הלקוחות השוכרים והן במרכזים של WeWork עצמה שבה מרוכזים עובדי החברה והמטה שלה.

זהו אחד הצעדים שהחברה מוציאה לפועל בעת האחרונה, בניסיון לחזור למסלול ולהשיב לעצמה את שמה הטוב, תחת בעלת הבית החדשה סופטבנק, לאחר כישלון ההנפקה במהלך 2019.

"כחלק מהמחויבות שלנו לספק ללקוחות חוויית עבודה מיוחדת במינה, WeWork הרחיבה את מגוון המשקאות שלה במרכזים בארה"ב ובקנדה על מנת שיספק באופן מיטבי את ההעדפות של החברים. המידע על העדפות החברים מתבסס על סקר מורכב שנערך בשנה שעברה ושלימד אותנו שרבים מהם מעוניינים במגוון רחב יותר של אפשרויות בכל הקשור למשקאות ואנו שמחים להוציא לפועל את ההיצע המורחב החדש. כחלק מהרענון האמור, WeWork תוציא מההיצע משקאות אלכוהוליים במשרדים בארה"ב ובקנדה, והיא מכוונת להשלים את המהלך הזה בסוף חודש פברואר", אמר דובר החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות