אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ HBO ממשיך לספק היצע מבטיח ומסקרן צילום: HBO

ערוץ HBO ממשיך לספק היצע מבטיח ומסקרן

החל בעונה השנייה של "החברה הגאונה שלי", דרך סדרת טלוויזיה של בונג ג’ון הו שהיא הרחבה של "פרזיטים", וכלה במיני־סדרה עם ניקול קידמן ויו גרנט "The Undoing"

28.01.2020, 08:22 | רותה קופפר

לאחר ההצלחה הגדולה של סדרותיו בטקס גלובוס הזהב החודש, ערוץ HBO ממשיך לספק היצע מבטיח ומסקרן: החל בעונה השנייה והמיוחלת של “החברה הגאונה שלי”, דרך סדרת טלוויזיה של בונג ג’ון הו שהיא בעצם הרחבה של סרטו עטור הפרסים “פרזיטים”, וכלה במיני־סדרה עם ניקול קידמן ויו גרנט, “The Undoing”, שיצר דייוויד א’ קלי, האחראי על ההצלחה הקודמת של קידמן ו־HBO, המיני־סדרה בת שתי העונות “שקרים קטנים גדולים”.

הפרויקט שעתיד לעלות ממש בקרוב הוא “החברה הגאונה שלי”, ב־11 בפברואר (אצלנו ב־yes, HOT וסלקום TV). מדובר בעיבוד לרומן השני מבין ארבעת “הרומנים הנפוליטניים” של אלנה פרנטה, שימשיך מהמקום שבו הראשון הסתיים. העונה השנייה תפגוש את החברות הטובות אלנה ולילה כשהן כבר נערות בנות 16.

ניקול קידמן ויו גרנט מתוך “The Undoing". כשהחיים משתנים לרעה בבת אחת, צילום: HBO ניקול קידמן ויו גרנט מתוך “The Undoing". כשהחיים משתנים לרעה בבת אחת | צילום: HBO ניקול קידמן ויו גרנט מתוך “The Undoing". כשהחיים משתנים לרעה בבת אחת, צילום: HBO

“The Undoing“ צפויה לעלות במאי. זו דרמה פסיכולוגית המבוססת על ספרה של ג’ין האניף קורליץ “הייתם צריכים לדעת”. במרכזה גרייס סאקס שחיה חיים מושלמים לכאורה עד שיום אחד עולמה מזועזע ממוות מטלטל, היעלמות בעלה ושורה של אירועים קשים נוספים.

הסדרה של בונג ג’ון הו תעסוק בסיפורים לא פתורים מתוך הסרט עטור הפרסים “פרזיטים”. הבמאי הדרום־קוריאני מגדיר את הסדרה כסרט בן שש שעות, שהפעם יהיה דובר אנגלית. “יש שם כל הרעיונות שהצטברו כשכתבתי את התסריט לסרט ולא הצלחתי להכניס לתוכו”, אמר הבמאי לאתר “דה ראפ”. כאשר נשאל מתי עתידה הסדרה הזאת להיות משודרת, השיב בצחוק “ב־2027”. השאיפה מן הסתם שתעלה עוד קודם לכן, אך הערוץ טרם נקב בתאריך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות