אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Nuweba גייסה 5.4 מיליון דולר כחלק מסבב סיד צילום: Nuweba

Nuweba גייסה 5.4 מיליון דולר כחלק מסבב סיד

הגיוס בוצע כחלק מסיבוב הסיד שעומד בסה''כ על 10.2 מיליון דולר. הובילה אותו קרן בלאמברג קפיטל והשתתפו בו מגמה פרטנרס וטארגט גלובל; החברה מפתחת פלטפורמת Serverless לפיתוח אפליקציות ענן

28.01.2020, 16:02 | מאיר אורבך

חברת הסטארט אפ נואבה Nuweba, גייסה 5.4 מיליון דולר כחלק מהגדלת סבב גיוס הסיד לסכום מצטבר של 10.2 מיליון דולר בהובלת קרן ההון סיכון בלאמברג קפיטל (Blumberg Capital) ובהשתתפות מגמה פרטנרס (Magma Partners) וטארגט גלובל (Target Global).

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה פלטפורמת Serverless (טכנולוגיית ענן המאפשרת למפתחים להתמקד בקוד, ללא דאגה לתשתית). היא מתכוונת להשתמש בהון שגויס לצורך המשך הפיתוח הטכנולוגי של הפלטפורמה, לצד פיתוח מגוון פתרונות נוספים שיוצעו על גביה. סבב הגיוס הקודם של 4.8 מיליון דולר היה לפני כשנה וההמשך כרגע לדברי החברה הוא מתוך רצון להתחבר למשקיעים חדשים ואיכותיים.

Nuweba, המנכ״ל עידו נאמן וסמנכ״ל טכנולוגיות יאן ציבולסקי , צילום: Nuweba Nuweba, המנכ״ל עידו נאמן וסמנכ״ל טכנולוגיות יאן ציבולסקי | צילום: Nuweba Nuweba, המנכ״ל עידו נאמן וסמנכ״ל טכנולוגיות יאן ציבולסקי , צילום: Nuweba

מהחברה נמסר שמהירותה של הפלטפורמה של נואבה מאפשרת את השימוש בארכיטקטורות Serverless בתרחישים הדורשים ביצועים גבוהים, לדוגמא עבור אפליקציות אינטרקטיביות (כמו הזמנת נסיעה שיתופית, eCommerce, נתוני מסחר, משחקים ועוד) וזאת מבלי שהלקוחות נדרשים לעזוב את סביבות הענן הקיימות שלהן או כל רכיב באקו-סיסטם שבו הם עשו שימוש עד כה. החברה הוקמה ב-2018 על ידי עידו נאמן, מנכ״ל החברה ויאן ציבולסקי, סמנכ״ל הטכנולוגיות. נואבה פועלת ממשרדיה בתל אביב ומונה היום קרוב ל-20 עובדים. במהלך השנה הקרובה החברה צפויה להגדיל את מצבת העובדים שלה בצורה משמעותית ולגייס עובדים חדשים בתחומי הפיתוח והשיווק.

״ארכיטקטורות Serverless היא העתיד של מחשוב הענן. אולם הביצועים האיטיים, היעדר פתרונות אבטחת מידע ותהליכי פיתוח מאתגרים מהווים מכשולים שמונעים מ-Serverless להיות מאומצת כטכנולוגיה מרכזית ומשמעותית בארגונים״, מסר עידו נאמן מנכ״ל Nuweba. "אנו גאים להוביל את המאמץ לפתרון בעיות אלה, והמימון שקיבלנו זה עתה, יסייע לנו להמשיך במומנטום של החדרת טכנולוגיות Serverless למיינסטרים״.

יודפת הראל בוכריס, דירקטורית ומנהלת הפעילות של Capital Blumberg בישראל, שהובילה את סבב הגיוס, הוסיפה: "מרשים לראות שחקנית חדשה בענף מחשוב הענן ללא שרת, בטח כמו Nuweba שבולטת מעל השאר. לא ניתן להתעלם מהעוצמה, היכולות והניסיון שהצוות של Nuweba מביא איתו. אנחנו שמחים לתמוך בחברה שמשנה את האופן בו חברות מפעילות יישומים בענן, על ידי מיצוב טכנולוגיות ללא שרת כארכיטקטורה מובילה להתמודדות עם עומסי עבודה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות