אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענקית מוצרי הצריכה הנקל מחפשת השקעות בישראל צילום: יוטיוב

ענקית מוצרי הצריכה הנקל מחפשת השקעות בישראל

מנהל זרוע ההשקעות של חטיבת הדבקים בהנקל העולמית, ד"ר פאולו באווג', יגיע לישראל ויפגש עם חברות סטארט-אפ, חלקן במסגרת אירוע AXIS TEL AVIV 2020 המחבר בין סטארט-אפים לבין קרנות ומשקיעים מהעולם. בין תחומי העניין של החברה: הדפסה ומיחזור

29.01.2020, 15:22 | אורנה יפת

ענקית מוצרי הצריכה העולמית הנקל מחפשת השקעות בישראל. מנהל זרוע ההשקעות של חטיבת הדבקים בחברה הגרמנית, ד"ר פאולו באווג' (Paolo Bavaj), יגיע לישראל ויפגש עם חברות סטארט-אפ, במסגרת אירוע AXIS TEL AVIV 2020.

קראו עוד בכלכליסט

אירוע אקסיס מתקיים בת"א זו השנה השמינית ומחבר בין סטארט-אפים לבין קרנות ומשקיעים מהעולם. מארגני האירוע מסרו כי לבאווג' תקציב השקעות של 150 מיליון שקל.

פאולו באווג פאולו באווג', מנהל זרוע ההשקעות העולמית של הנקל | צילום: יוטיוב פאולו באווג

"אני צפוי להיפגש עם כ-15 חברות, חלקן בכנס של אקסיס אינוביישן", מסר באווג'. "אנחנו מאתרים סטארט-אפים שממוקדים בחומרים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות ובעלי פוטנציאל להשיא ערך להנקל. בנוסף להשקעות פיננסיות אנו גם בונים שיתופי פעולה אסטרטגיים עם סטארט-אפים שיכולים לתרום לעסקים העתידיים שלנו. עבורנו שיתופי הפעולה נותנים להנקל גישה לעולם הסטארט-אפים ולטכנולוגיות שיכולות להוות את הבסיס למוצרים ופיתוחים עתידיים של החברה".

לדבריו "הגדרנו לעצמנו נושאים שאנחנו מחפשים בהם סטארט-אפים לשיתופי פעולה או השקעות: הדפסות 3D, הדפסה אלקטרונית, מיחזור, ציפוי פונקציונלי, ניהול חומרים טרמיים ועוד. אנחנו בוחנים בערך 3,000 סטארט-אפים בכל שנה, ולדעתנו החברות המובילות בתחומי הנדסת החומרים נמצאות בארה"ב ובישראל".

הנקל פעילה במגזר הצרכני ובמגזר התעשייתי. היא הוקמה בשנת 1876, ועוסקת בשלושה תחומים: כביסה ומוצרי ניקוי לבית, מוצרי טיפוח, וטכנולוגיות דבק.

בין המוצרים הידועים של החברה ניתן למנות את אבקת הכביסה פרסיל וסדרת מוצרי הטיפוח Fa. בשנת 2018 רשמה החברה מכירות בסכום הקרוב ל־20 מיליארד אירו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות