אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בימ"ש מינה נאמנים לחברת הניקיון מוקד יסעור צילום: אתר החברה

בימ"ש מינה נאמנים לחברת הניקיון מוקד יסעור

החברה מעסיקה 600 עובדים וצברה חובות של כ- 25 מיליון שקל. השופט חגי ברנר מינה לנאמני החברה את עו"ד אבנר כהן ורו"ח אשר אנגלמן

30.01.2020, 16:35 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי בתל אביב הוציא צו הקפאת הליכים לחברת השמירה והניקיון מוקד יסעור ניקיון ותחזוקה שמעסיקה 600 עובדים.

החברה פנתה ביום שני האחרון לבית המשפט המחוזי בתל אביב וביקשה להוציא צו הקפאת הליכים נגדה. השופט חגי ברנר מינה לנאמני החברה את עו"ד אבנר כהן ורו"ח אשר אנגלמן.

עובד של מוקד יסעור ניקיון ואחזקה, צילום: אתר החברה עובד של מוקד יסעור ניקיון ואחזקה | צילום: אתר החברה עובד של מוקד יסעור ניקיון ואחזקה, צילום: אתר החברה

מהחלטת השופט שניתנה ביום שלישי עולה כי "מדובר בחברה שעוסקת בהספקת שירותי ניקיון לגופים מוסדיים. החברה מעסיקה כ-600 עובדים, אשר רובם משתכרים שכר מינימום". עוד עולה מההחלטה כי חובות החברה המיוצגת על ידי עוה"ד יגאל וינשטיין, רחל בן רחמים סובול ושימרית אוחיון נאמדים בכ-24.9 מיליון שקל.

מנגד, טענה החברה, כי היא אמורה לקבל סכום כולל של 11.6 מיליון שקל מלקוחות חייבים. השופט חג ברנר קבע כי "נוכח העובדה שמדובר בחברה שמעסיקה כ-600 עובדים שמצבם הסוציואקונומי בעייתי, מן הראוי אכן להושיט יד לטובת האפשרות של הפעלה זמנית, תוך כדי מתן צו להקפאת הליכים, כדי לבחון אפשרות של מכירת החברה או פעילותה או הכנסת משקיע". את העובדים מייצגים עוה"ד חיות גרינברג ואורון קרן וכן עו"ד ליזה חדש ועו"ד ליטל גל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות