אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלגוסק הישראלית חתמה על הסכם אסטרטגי עם סיסקו

בלעדי לכלכליסט

אלגוסק הישראלית חתמה על הסכם אסטרטגי עם סיסקו

מוצרי חברת הסייבר הישראלית ישווקו ללקוחות סיסקו כחלק ממערך שיווק המוצרים הרשמי שלה; ההסכם צפוי להכניס לחברה האמריקאית כ־100 מיליון דולר על פני ארבע שנים

02.02.2020, 08:29 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית אלגוסק (AlgoSec), המתמחה בניהול מדיניות אבטחת מידע ארגוני, חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם החברה האמריקאית הרב־לאומית סיסקו (Cisco), כך נודע ל"כלכליסט". ההסכם צפוי להכניס לסיסקו לפחות 100 מיליון דולר על פני ארבע שנים. בנוסף, אלגוסק דיווחה על תוצאות שיא ב־2019 והכנסותיה בשנה זו עמדו על כ־100 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם הודיעה סיסקו שמוצרי אלגוסק ישווקו ללקוחותיה כחלק ממערך שיווק המוצרים הרשמי שלה דרך מערכת המחירון הגלובלי (Global Price List). בעזרת מערכת זו משווקת סיסקו את מוצריה לעשרות אלפי לקוחות ברחבי העולם, עם מחזור פעילות שנתי של יותר מ־50 מיליארד דולר.

בשיחה עם "כלכליסט" אמר מנכ"ל ומייסד אלגוסק יובל בראון כי מדובר בהסכם שאף חברה ישראלית, או אפילו אמריקאית, לא חתמה כמוהו. לדבריו, "אנחנו היחידים שיהיו חלק מהמחירון הגלובלי של החברה".

אלגוסק היא ייחודית בנוף חברות הסייבר המקומיות, ומוצריה מבצעים אוטומציה לניהול של מדיניות אבטחת מידע. החברה הוקמה ב־2003 על ידי בראון, מעסיקה היום 365 עובדים, ולאורך כל שנותיה עיקר המימון שלה הגיע מפעילותה השוטפת ולא מגיוסי הון.

ב־2018 גייסה החברה לראשונה הון חיצוני של 36 מיליון דולר מ־Claridge IL, שותפות ההשקעות בין משפחת ברונפמן ו־CDPQ, אחד המשקיעים המוסדיים הגדולים ביותר בצפון אמריקה. מרבית הכסף שימשה לרכישת מניות של עובדים ומנהלים ולא הוזרמה לחברה. 

יובל בראון יובל בראון יובל בראון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות