אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מידרוג מעלה את דירוג אגרות החוב המובטחות של אולייר ל-A2 צילום: אורן פרוינד

מידרוג מעלה את דירוג אגרות החוב המובטחות של אולייר ל-A2

העלאת הדירוג לסדרות האג"ח של חברת הנדל"ן האמריקאית נובעת מיישום של מתודולוגיה חדשה במידרוג; בדוח המעקב של חברת הדירוג נכתב שהיא מעריכה את הבטוחות לשתי סדרות האג"ח כחזקות

02.02.2020, 16:01 | יניב רחימי

העלאת דירוג לאולייר: חברת דירוג האשראי מידרוג הוציאה מבחינה את דירוג אגרות החוב המגובות בבטחונות (סדרות ג' ו-ד') שהנפיקה חברת הנדל"ן האמריקאית אולייר בבורסת תל אביב. מידרוג העלתה את הדירוג של אגרות החוב מרמה של A3 לרמה של A2 עם אופק דירוג שלילי. שתי סדרות האג"ח הבלתי מובטחות נותרו בדירוג A3 עם אופק שלילי.

קראו עוד בכלכליסט

העלאת דירוג סדרות האג"ח המובטחות של אולייר ברמת דירוג אחת מעל לדירוג המנפיק נובעת מיישום לראשונה של מתודולוגיה חדשה במידרוג.

בדוח המעקב של מידרוג שפורסם היום (א') צויין שחברת הדירוג מעריכה את הבטוחות לשתי סדרות האג"ח של אולייר כחזקות, בין היתר, לאור היותן נכסים מניבים והערכה של מידרוג לתנודתיות נמוכה בשווי של הנכסים המשועבדים.

לטובת סדרה ג' של אולייר משועבד בשרשור מתחם מלונאי בשם William Vale בברוקלין, ניו יורק. שווי הנכס בדוחות האחרונים של אולייר ליום 30 בספטמבר עמד על 250 מיליון דולר, בעוד שהיקף אגרות החוב באותו מועד עמד על 595 מיליון שקל ערך נקוב.

מלון בקומפלקס וויליאם וייל של אולייר, צילום: אורן פרוינד מלון בקומפלקס וויליאם וייל של אולייר | צילום: אורן פרוינד מלון בקומפלקס וויליאם וייל של אולייר, צילום: אורן פרוינד

לטובת סדרה ה' של אולייר משועבד השלב הראשון בפרויקט המגורים בושוויק בברוקלין, ניו יורק. שווי הפרויקט בדוחות של אולייר ליום 30 בספטמבר עמד על 315 מיליון דולר, בעוד שהיקף אגרות החוב הסתכם באותו מועד ב-820 מיליון שקל ערך נקוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות