אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אזורים השלימה את הנפקת קרן הריט - אזורים ליבינג צילום: ליאת פדרמן

אזורים השלימה את הנפקת קרן הריט - אזורים ליבינג

הקרן גייסה 400 מיליון שקל ודמי הניהול שלה יעמדו על 0.75% מהנכסים; תתמקד בייזום והקמה של מתחמי מגורים להשכרה, לצד השבחת נכסים; כרגע על הפרק - 4 פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של 900 דירות

04.02.2020, 08:54 | גולן חזני

חברת אזורים, שבשליטת הרשי פרידמן, השלימה את הנפקת קרן הריט אזורים ליבינג (LIVING ). הקרן גייסה 400 מיליון שקל במסגרת הצעה לא אחידה שביצעה בהנפקה לגופים מוסדיים.

קראו עוד בכלכליסט

דמי הניהול של הקרן יעמדו על 0.75% מהנכסים. מאזן החברה טרם ההנפקה עמד על כ-483 מיליון שקלים, והונה העצמי מסתכם בכ-260 מיליון שקלים. הקרן תתמקד בייזום והקמה של מתחמי מגורים להשכרה, לצד השבחת נכסים.

רון אבידן, מנכ"ל אזורים, צילום: ליאת פדרמן רון אבידן, מנכ"ל אזורים | צילום: ליאת פדרמן רון אבידן, מנכ"ל אזורים, צילום: ליאת פדרמן

איתור הפרויקטים יתמקד באזורי ביקוש ובדגש על נגישות לצירי תחבורה ראשיים. הפורטפוליו של החברה כולל ארבעה פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של 900 דירות, פרויקט באשדוד שאוכלס לפני כשנה וחצי בהיקף של 112 יח"ד ונמצא בתפוסה מלאה, שני פרויקטים נוספים הנמצאים בתהליך בנייה בשכונת הרקפות בראשון לציון (216 יח"ד) ובשכונת בית בפארק באור יהודה (364 יח"ד) ועוד פרויקט שנמצא בשלבי תכנון בבת ים ובו 217 יח"ד.

אזורים LIVING מתכננת, באמצעות כספי ההנפקה, להרחיב את הפוטרפוליו הקיים ושואפת להגיע להיקף פעילות של אלפי יח"ד. מנהל הקרן הוא ערן ענבים, ומנכ"ל אזורים הוא רון אבידן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות