אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Monday השיקה מערכת הפעלה לעולם העסקי וחשפה הכנסות של 120 מיליון דולר ב-2019

Monday השיקה מערכת הפעלה לעולם העסקי וחשפה הכנסות של 120 מיליון דולר ב-2019

החברה הישראלית השיקה מערכת הפעלה לעולם העסקי, הכוללת זירת מסחר דרכה יוכלו מפתחים למכור שירותים ללקוחות work OS שלה. במקביל חשפה החברה את נתוני ההכנסות שלה לשנה החולפת

04.02.2020, 13:03 | הגר רבט

חברת מאנדיי הישראלית מודיעה היום על השקת מערכת הפעלה לעולם העסקי בשם monday 2.0. במקביל חשפה החברה הכנסות שנתיות (ARR) של 120 מיליון דולר ב-2019 (לעומת 50 מיליון בלבד ב-2018) והודיעה כי הצפי שלה הינו להכנסות של 250 מיליון דולר ב-2020.

קראו עוד בכלכליסט

״מבין כל החברות הישראליות שהשקענו בהן, מאנדיי היא מספר אחת״ אומר ג׳ף הורינג, שותף בקרן אינסייט האמריקאית שרכשה לאחרונה את חברת ארמיס הישראלית בעסקה בשווי 1.1 מיליארד דולר. ״למעשה״, הוא מוסיף, ״גם בהשוואה לחברות הפורטפוליו האחרות שלנו היא אחת המרשימות״.

השקת הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה מסמנת את השלב הבא באבולוציה של החברה הישראלית הצעירה (הוקמה ב-2014) שסבב הגיוס האחרון שלה נעשה לפי שווי של כמעט 2 מיליארד דולר. בחברה מספרים היום על מעל ל-100 אלף לקוחות משלמים ו-360 אלף משתמשים שבועיים.

עובדי מאנדיי.קום , צילום: שלומי יוסף עובדי מאנדיי.קום | צילום: שלומי יוסף עובדי מאנדיי.קום , צילום: שלומי יוסף

מערכת ההפעלה החדשה של החברה אמורה לבסס אותה ככלי עבודה לארגונים וחברות, תשתית לכל פעילות שנעשית בחברה. המערכת תהיה פתוחה למפתחים שיוכלו לבנות עבורה אפליקציות לשימוש הארגון שלהם או לשימוש מסחרי של ארגונים אחרים (ממש כמו חנות האפליקציות של אפל למשל). אולם במאנדיי מודים שהם טרם גיבשו מודל עסקי ויפתחו אותו תוך כדי ריצה.

בשלב הראשון תציע הפלטפורמה מוצרים של חברות ליבה, כמו למשל מוצר של חברת גונג הישראלית שמספקת שירותי תמלול ותובנות לשיחות מכירה. ״גונג תהיה זו שתעשה מוניטיזציה לעצמה״ אומרים במאנדיי ומוסיפים שאין להם כוונה לגבות עמלה בשלב ראשון. לאחר ביסוס הפלטפרומה הם כן מעוניינים להציע שירותי גבייה לחברות קטנות.

מהחברה נמסר כי monday 2.0 מורכבת מרשימה הולכת וגדלה של בלוקים מודולריים (work blocks), יכולות ייחודיות לפלטפורמה המאפשרות לכל צוות בנייה מהירה של אפליקציות התומכות בתהליכי העבודה שלו והניתנות לשינוי והתאמה ללא תכנות.

הבלוקים המודולריים מאפשרים גמישות אינסופית להתאמת תהליכי עבודה תוך כדי תהליכי אוטומציה ויכולת אינטגרציה למערכות קיימות; בדרך זו המערכת מייתרת את המטלות היומיומית והסיזיפיות המכבידות על צוותי עבודה. השימוש ב-monday 2.0 מאפשר לצוותי עבודה ברחבי העולם להתיר סדרי עדיפויות מנוגדים, ליצור תיאום בין יעדים עסקיים, לגשר בין מחלקות הארגון, ולהפחית את זמן הפגישות והודעות דוא"ל.

בשלב הראשון תכלול מערכת ההפעלה מגוון יכולות קיימות שזמינות למשתמשי מאנדיי כבר היום, לצד תוספות כגון חנות אפליקציות וסביבת עבודה משודרגת. כלל היכולות של המערכת החדשה הן: זירת מסחר לאפליקציות בגרסת בטא, אפשרות לבנות טפסים לאיסוף נתונים, יכולות אוטומציה לתהליכי עבודה, דרך חזותית לניהול משאבים, מסד נתונים (Data Store) בהתאמה אישית, סביבת עבודה שיתופית (בטא), אינטגרציה למערכות קיימות, (עובר יותר מ-50 יישומים כמו דוא״ל, אקסל Salesforce, Jira, Hubspot, Zendesk) ואנליטיקה ויזואלית לסיוע בתהליכי קבלת החלטות.

monday.com גייסה עד כה 234.1 מיליון דולר ממשקיעים לרבות Sapphire Ventures, Hamilton Lane, HarbourVest Partners, Ion Asset Management, Vintage Investment Partners, Stripes Group, Insight Partners ו-Entrée Capital. החברה מפתחת פלטפורמת תוכנה כשירות לניהול צוותים המחברת בין עובדים ותהליכי עבודה. לֿחברה יותר מ-100,000 לקוחות משלמים מ-200 ורטיקלים עסקיים שונים בקרב 180 מדינות ברחבי העולם.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות