אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמדוקס פותחת את השנה ביציבות ומעלה מעט את תחזית ההכנסות השנתית צילום: אוראל כהן

אמדוקס פותחת את השנה ביציבות ומעלה מעט את תחזית ההכנסות השנתית

הרווח המתואם הרבעוני למניה עמד על 1.06 דולר, סנט אחד מעל צפי האנליסטים; ההכנסות הסתכמו במיליארד דולר, בדומה לציפיות השוק

05.02.2020, 13:45 | סופי שולמן

אמדוקספירסמה הלילה את תוצאותיה הכספיות לשלושת החודשים שהסתיימו בדצמבר 2019 שהציגו הכנסות של מיליארד דולר - בדומה להכנסותיה ברבעון המקביל ובהתאם לתחזיות האנליסטים. צבר ההזמנות של אמדוקס הגיע לשיא של 3.5 מיליארד דולר לשנה הקרובה,עלייה של 4.5% לעומת השנה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי הסתכם ב-116 מיליון דולר או 85 סנט למניה וזאת לעומת רווח נמוך יותר משמעותית של 72 סנט למניה בתקופה המקבילה לפני שנה. הרווח המתואם עמד על 1.06 דולר למניה, סנט אחד מעל ציפיות האנליסטים.

 

גם תזרים המזומנים מפעילות השתפר ברבעון החולף והגיע ל163 מיליון דולר לעומת 109 מיליון דולר ברבעון האחרון של 2018. על בסיס העלייה ברווח הגדילה אמדוקס את הדיבידנד הרבעוני שיסתכם ב32 סנט למניה.

אמדוקס צופה שגם ברבעון השני ישארו הכנסותיה ללא שינוי וכי היא תשוב לצמיחה מסויימת רק במחצית השניה של השנה. לגבי 2020 כולה מעריכה החברה כי תצמח בקצב של 2.5%-5.5%. ברווחיות צפוי שיפור משמעותי ייתר של 5%-12% ברווח למניה. תזרים המזומנים צפוי להגיע ל400 מיליון דולר.

שוקי שפר, נשיא אמדוקס , ציין כי השוק האמריקאי מאופיין בחוסר וודאות רב ואף חולשה מסויימת לאור תהליך הקונסולידציה בין חברות הטלקום. האירוע המרכזי הוא העיכוב במיזוג בין לקוחות החברה - הענקיות האמריקאיות ספרינט וטי מובייל.

צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות