אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן פימי יוצאת לגיוס של הקרן השביעית בהיקף של למעלה ממילארד דולר צילום: יונתן בלום

קרן פימי יוצאת לגיוס של הקרן השביעית בהיקף של למעלה ממילארד דולר

הקרן מנהלת נכסים בהיקף של 5.5 מיליארד דולר, כאשר הקרן השישית שלה הייתה הגדולה ביותר בשווי 950 מיליון דולר; פימי 7 תהיה הקרן הראשונה שבה תשתתף מנכ"לית בנק דיסקונט לשעבר, לילך טופילסקי-אשר, שעברה לפימי לפני כשלושה חודשים

09.02.2020, 11:03 | גולן חזני
קרן פימי הודיעה היום (א') על יציאה לגיוס של הקרן השביעית שלה, כשהשאיפה היא לגייס 1.2 מיליארד דולר. הקרן מנהלת נכסים בהיקף של 5.5 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

עד היום גייסה הקרן שמנוהלת בידי ישי דוידי 3.2 מיליארד דולר כשהקרן הקודמת, השישית, היתה הגדולה ביותר, עם 950 מיליון דולר. דוידי הקים את הקרן לפני 25 שנה והיא הגדולה בארץ.

ישי דוידי מנכ"ל קרן פימי, צילום: יונתן בלום ישי דוידי מנכ"ל קרן פימי | צילום: יונתן בלום ישי דוידי מנכ"ל קרן פימי, צילום: יונתן בלום

פימי 7 תהיה הקרן הראשונה שבה תשתתף מנכ"לית בנק דיסקונט לשעבר, לילך טופילסקי-אשר, שעברה לפני כשלושה חודשים לפימי. טופילסקי שמונתה כשותפה בכירה אמרה בהודעה לעיתונות כי "קרן פימי עוסקת בהשבחת חברות ונמדדת ביכולת לחולל שינוי חיובי משמעותי בהן. אנו רואים חשיבות רבה בחיזוק התעשייה בישראל ובהשקעה בחברות ישראליות. אני שמחה להצטרף לקרן פימי בתקופת שיא בעשייה, עם גיוס הקרן השביעית, אשר מדגיש את הבעת האמון שלנו במשק הישראלי".

ישי דוידי, מייסד ומנכ"ל קרן פימי: "אני שמח להודיע היום על תחילת הגיוס לקרן פימי 7. אנו ממשיכים לפעול על פי האסטרטגיה של הקרן לרכישת חברות והשבחתן לטווח הארוך ומתכוונים להמשיך כך גם בקרן החדשה.

"לפני שלוש וחצי שנים השלמנו את גיוס הקרן השישית, עמדנו ביעדים שהצבנו לעצמנו, ביצענו רכישות ומימושים ובעיקר בנינו חברות חזקות ובנות קיימא. קרן פימי השקיעה לאורך השנים בלמעלה מ- 90 חברות והובילה משקיעים ישראלים וזרים, מהגדולים בעולם, להשקעות בישראל בהיקפים של מיליארדי דולרים. אני מאמין כי הידע והניסיון הרב שמביאים השותפים בקרן לחברות, יתרמו להשגת היעדים אותם הצבנו להמשיך ולהוביל את השוק בישראל ולייצר ערך למשקיעים שלנו".

לילך אשר טופילסקי, צילום: אוראל כהן לילך אשר טופילסקי | צילום: אוראל כהן לילך אשר טופילסקי, צילום: אוראל כהן

גילון בק, שותף בכיר בפימי אמר: "אנחנו בטוחים שהניסיון המוכח של פימי באיתור וניהול מנועי צמיחה להשבחת חברות, כפי שבא לידי ביטוי בשש הקרנות של פימי, ישיא ערך מוסף למשקיעים ולחברות גם בקרן השביעית אותה אנו מתחילים לגייס היום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות