אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרופבוקס ממנה מנכ''ל חדש למרכז הפיתוח הישראלי

דרופבוקס ממנה מנכ''ל חדש למרכז הפיתוח הישראלי

חברת הענן האמריקאית תמנה לתפקיד את יונתן סרוסי שכיהן בעבר גם כמנהל מרכז הפיתוח הישראלי של אוטודסק. סרוסי יחליף את מאיר מורגנשטרן שפרש מהתפקיד לאחר 5 שנים

10.02.2020, 11:58 | מאיר אורבך

חברת דרופבוקס מינתה את יונתן סרוסי למנהל מרכז הפיתוח שלה בישראל כך נודע היום (ב') לכלכליסט. יונתן יחליף את מאיר מורגנשטרן אשר פרש לאחרונה מהחברה. מורגנשטרן ניהל את מרכז הפיתוח בחמש השנים האחרונות מאז הקמתו בעקבות רכישת הסטארט-אפ קלאודאון שאותה ייסד, על ידי דרופבוקס העולמית.

קראו עוד בכלכליסט

סרוסי (37) , שמכר ב-2009 את הסטארט-אפ ויז’ואל טאו לחברת התוכנה אוטודסק, ניהל את מרכז הפיתוח שלה בישראל במשך כ-4 שנים והגדיל אותו מ-25 ל-150 עובדים. לאחר מכן הקים חברת סטארט-אפ נוספת בשם ג’אמפר לאבס, שפיתחה מערכת בדיקות וירטואלית למוצרי IoT.

יונתן סרוסי יונתן סרוסי יונתן סרוסי

"אני מביא למרכז הפיתוח המקומי ידע וניסיון בניהול צוותי פיתוח תוכנה העובדים בשיתוף פעולה עם גופים בינלאומיים", אומר יונתן, "בכוונתנו להגדיל השנה את מרכז הפיתוח המקומי, תוך שיתוף פעולה עם האקוסיסטם והתעשייה בישראל".

מרכז המו"פ של דרופבוקס בישראל, שמשמש כמרכז הפיתוח המרכזי של החברה באיזור EMEA, הוקם בינואר 2015 ומתמקד בפיתוח פתרונות דרופבוקס לעסקים ולצוותי עבודה. המרכז מעסיק כ-60 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות