אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניב רווח משיק כלי כתיבת קורות חיים ראשון מסוגו בישראל ובעולם

ניב רווח משיק כלי כתיבת קורות חיים ראשון מסוגו בישראל ובעולם

אחרי 3 שנות פיתוח, החזון של ניב רווח לייצר ערך אמיתי ושונה למשהו כל כך סטנדרטי כמו קורות חיים, מושק בימים אלה בהצלחה רבה בישראל ולאחר תקופת "פיילוט" בישראל יושק גם בעולם כולו

10.02.2020, 15:35 | בשיתוף ניב רווח

לאחר שבשנת 2019 השיק ניב רווח מהפכה בתחום הפסיכומטרי – "פלקסומטרי" – פסיכומטרי גמיש עם לוח זמנים אישי לכל תלמיד/ה, משיק ניב רווח בימים אלה את המהפכה הבאה, והפעם בתחום של קורות חיים, מיונים וקבלה לעבודה. כידוע, מעט מאוד קורות חיים נענים על ידי המעסיק. את המציאות הזו ניב רווח שואף לשנות בעזרת כלי ייחודי שפיתח במהלך תקופה של מספר שנים.

ניב רווח. "כדאי להשיג יתרון תחרותי כבר בשלב קורות החיים" ניב רווח. "כדאי להשיג יתרון תחרותי כבר בשלב קורות החיים" ניב רווח. "כדאי להשיג יתרון תחרותי כבר בשלב קורות החיים"

שלחתי קורות חיים ואף אחד לא חזר אלי!

נכון. זו התוצאה כאשר קורות החיים שלך זוכים בממוצע ל-10 שניות של תשומת לב ולמבט חטוף בלבד. הדבר מהווה מכשול בעיקר עבור מי שאין להם ניסיון תעסוקתי עשיר או השכלה גבוהה, כיוון שקורות החיים שלהם דלים יחסית ולא מצליחים לעבור את מבחן 10 השניות.

 

כדי לשנות את המצב, השיק ניב רווח בימים אלה כלי ייחודי בישראל ולמעשה בעולם כולו: מנוע כתיבת קורות חיים משוכלל שעושה שימוש בניתוח תכונות האישיות הבולטות של המועמד לעבודה וכן בבקיאותו במבחני ידע שונים ובהצלחתו במבחנים פסיכוטכניים שונים, ונותן להם ביטוי בקורות החיים של מי שמחפש עבודה.

מדוע יש בכך צורך? כי קורות חיים הם כרטיס הביקור של המועמד לעבודה. כאשר כרטיס הביקור שלך ייראה שונה מכרטיס הביקור של האחרים, וכאשר יהיה בו ערך מוסף עבור המעסיק, יגדלו הסיכויים שדווקא קורות החיים שלך יזכו למענה.

יתרון על פני המתחרים – מתחיל כבר בקורות החיים

במציאות שבה אחוזים בודדים מעשרות או מאות קורות חיים שנשלחים עבור כל משרה מקבלים מענה כלשהו, כדאי להשיג יתרון תחרותי כבר בשלב קורות החיים. מי שיבחר לעשות שימוש בכלי החדשני של ניב רווח, יקבל שליטה מלאה בבניית קורות החיים הייחודיים שלו.

על מנת להוסיף לקורות החיים של המועמד מידע נוסף שיוכל לשמש את המעסיק העתידי, יוכל הלקוח להיבחן אונליין במבחני אישיות ובמבחנים פסיכוטכניים, אשר לפי תוצאותיהם יוכל לבחור האם להוסיפם לקורות החיים שלו. בנוסף, בתקופת המינוי יכול הלקוח לערוך שינויים בקורות החיים שלו ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

כ-80% מהמעסיקים רוצים לדעת בעיקר מה המיומנויות שלך!

ניב רווח הוסיף למנוע כתיבת קורות חיים פיצ'ר נוח במיוחד של הוספת מיומנויות. במערכת ישנם תפריטים נוחים שבעזרתם ניתן להוסיף מיומנויות שונות לקורות החיים. אם רוצים, ניתן גם להיבחן במיומנויות שונות על מנת להפגין שליטה מוכחת בהן.

השליטה שמקבל הלקוח במערכת היא כמעט אינסופית: הלקוח מחליט מה להוסיף לקורות החיים, הלקוח מחליט כיצד ייראו קורות החיים מבין העיצובים והצבעים המוצעים לו, והלקוח מחליט כיצד לשלב את המיומנויות השונות שנמדדו עבורו. עד כמה זה מהפכני בישראל ובעולם? מאוד. למעשה, נכון להיום, לא קיים בישראל שום כלי אחר לכתיבת קורות חיים עם היכולות הללו.

מדוע המעסיק מתעניין במיומנויות שלי?

התשובה פשוטה: כל הפרטים והסעיפים הרגילים בקורות החיים שלך לא מספיקים למעסיק כדי להכיר באמת את היכולות והתכונות שלך כאדם. אפילו אם ביצעת תפקיד פיקודי בצבא, ואפילו אם סיימת תואר בהצטיינות, המעסיק עדיין אינו יכול להסיק מכך בקלות הנדרשת מה היכולות הבולטות שלך ומה תכונות האופי שלך.

כתוצאה מכך, ובצדק, מועמדים רבים מפרטים במילים אילו יכולות דרש התפקיד, אילו מיומנויות נדרשו על מנת לסיים את התואר בהצטיינות וכדומה. המערכת שיצר ניב רווח עושה את העבודה קלה יותר הן עבור המועמד והן עבור המעסיק.

המועמד אינו צריך לנסות לתאר במילים נטו את היתרונות שלו כעובד עתידי. הוא יכול כעת לתאר את היתרונות שלו בעזרת ציונים השוואתיים אל מול האוכלוסייה הכללית, והמעסיק יכול להשוות את המועמד למועמדים אחרים כדי למצוא מביניהם את המתאים ביותר למשרה הפנויה.

רגע, להכין קורות חיים עולה כסף?

לא חובה. אפשר גם בחינם, ויש לא מעט אתרים שמציעים תבניות בסיסיות שמתאימות לעריכת קורות חיים. המערכת של ניב רווח עולה סכום זניח לעומת התועלת שבאפשרותה להפיק עבור מי שמתמודד על משרה נחשקת וזקוק ליתרון יחסי על פני המתחרים.

מי שמעוניינים לבלוט לעומת קורות החיים הסטנדרטיים, בהחלט יתעניינו באפשרות לעשות שימוש בכלי המהפכני שפותח, וזאת במחיר סביר והוגן שאותו יתבקשו לשלם רק אם הם מרוצים מהתוצאה!

למעשה ניתן "לשחק" עם המערכת כמה שרוצים, לראות דוגמאות לקורות חיים, ולשלם רק אם וכאשר מעוניינים לעשות שימוש בתוצאה שהמערכת יצרה עבור המשתמש.

ומה התחזית לעתיד?

לפי ניב רווח, התחזית לעתיד די ברורה. בתוך מספר שנים רוב מנועי קורות החיים בארץ ובעולם יעשו שימוש במתודות דומות. כבר כיום ברור לכולם שטופס סטנדרטי של קורות חיים במקרים רבים פשוט אינו מספיק לא עבור המעסיק ובטח שלא עבור המועמד. המשמעות היא שהמעסיק לא מצליח ללמוד מטופס קורות חיים סטנדרטי על המועמד, והמועמד לא מצליח להעביר באמצעותו את המידע שהיה רוצה להעביר.

אז נכון שבעוד כמה שנים השיטות של ניב רווח יהיו נפוצות ומקובלות בכל אתר דרושים, אבל עד אז, כדאי לך להיכנס לאתר של ניב רווח ולהתנסות חינם במערכת. תוכל/י לבנות לעצמך קורות חיים מיוחדים שימשכו את עינו של המעסיק העתידי, ואם התוצאה טוב לדעתך, רק אז תידרש/י לשלם סכום הוגן וסביר עבור שירות שיכול בהחלט לתת לך את היתרון המבוקש על פני המתחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות