אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלון מאסק: "מחקו את פייסבוק, היא עלובה" צילום: רויטרס

אלון מאסק: "מחקו את פייסבוק, היא עלובה"

מייסד טסלה שיגר עוד עקיצה לעבר הרשת החברתית בעקבות ציוץ של סשה ברון כהן שקרא להגברת הרגולציה על פייסבוק. בעבר כבר הבהיר מאסק את עמדתו השלילית כלפי פייסבוק ומחק את העמודים של טסלה של טסלה ושל SpaceX ברשת החברתית

10.02.2020, 21:51 | שירות כלכליסט

אלון מאסק משגר עוד עקיצה לעבר פייסבוק, הרשת החברתית שמנכ"ל ומייסד טסלה כבר דאג להשמיץ בעבר.  

קראו עוד בכלכליסט

בתגובה לציוץ של השחקן סשה ברון כהן, שקרא להגברת הרגולציה על פייסבוק, צייץ מאסק: "מחקו את פייסבוק היא עלובה" (#DeleteFacebook It's lame).

פייסבוק לא הגיבה לפניות עיתונאים בנוגע לציוץ.

מאסק, כאמור, כבר הבהיר בעבר את עמדתו השלילית כלפי פייסבוק, וטען כי הוא חושש מהאופן שבו היא פועלת. בשנת 2018 עמודי הפייסבוק של טסלה ושל ספייס-אקס נמחקו, דקות לאחר שמאסק אמר שלא ידע כי הן פועלות בפלטפורמה.

אלון מאסק ומארק צוקרברג, מנכ"ל ומייסד פייסבוק, חלוקים בשאלת עתידה של הבינה המלאכותית. בשעה שצוקרברג טען שהתחום עשוי יום אחד לשפר את רמות הבריאות והבטיחות בעולם, מאסק טוען שהיכולות הפוטנציאליות של בינה מלאכותית הופכות את התחום למסוכן יותר מנשק גרעיני. בהתאם, הוא טען שהבנתו של צוקרברג בנושא היא "מוגבלת".

שני המנכ"לים ושתי החברות זכו ללא מעט ביקורת בשנים האחרונות. צוקרברג ופייסבוק התמודדו עם ביקורת קשה בכל הנוגע לאופן שבו החברה עושה שימוש במידע, בכך שהיא מעניקה אפשרות לשיח של שנאה ולהפצת מידע שקרי, ובסוגיות של הגנה על הפרטיות.

טסלה זכתה לביקורת בענייני בטיחות עובדים ובטיחות הרכבים, ובכך שהיא מקדמת את הפיצ'ר של הנהיגה האוטומטית מבלי להמתין לכך שמערכת התחבורה תהיה ערוכה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות