אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר פרטנר תקבל 85 אלף שקל בחודש ל-40% משרה צילום: ישראל הררי

יו"ר פרטנר תקבל 85 אלף שקל בחודש ל-40% משרה

חברת התקשורת הודיעה על אסיפה לאישור התגמול לאסנת רונן, שמונתה כיו"ר הדירקטוריון בנובמבר האחרון, עם התפטרותו של אדם צ'זנוף; כמו כן, מבקשת החברה לאשר כי הדירקטורים יקבלו סכום שנתי של 180 אלף שקל ו-4,000 שקל לישיבה

12.02.2020, 15:49 | אביאור אבו

חברת התקשורת פרטנר הודיעה היום (ד') על כינוס אסיפה כללית מיוחדת של בעלי מניות החברה על מנת לאשר תגמול ליו"ר הדירקטוריון, אסנת רונן.

קראו עוד בכלכליסט

רונן מכהנת כדירקטורית בחברה החל מדצמבר 2009 ומונתה ליו"ר הדירקטוריון בנובמבר 2019, עם התפטרותו של אדם צ'זנוף. ועדת התגמול והדירקטוריון המליצו לבעלי המניות לאשר להעניק לרונן שכר חודשי קבוע בגובה 85 אלף שקל, עבור היקף משרה של 40%.

צ’זנוף, ששימש גם כנשיא קבוצת סבן, קיבל כיו"ר פרטנר שכר של דירקטור רגיל, ללא תוספת. יו"ר סלקום, עמי אראל, מקבל שכר של 87.5 אלף שקל לחודש עבור 45% משרה. לפני מספר חודשים ויתר על 25% לאור מצב החברה. יו"ר בזק, שלמה רודב, מקבל שכר של 250 אלף שקל לחודש עבור 75% משרה.

אסנת רונן, צילום: ישראל הררי אסנת רונן | צילום: ישראל הררי אסנת רונן, צילום: ישראל הררי

בהודעה נמסר כי "גב' רונן מעורבת באופן פעיל בניהול החברה, הרבה מעבר להשתתפותה בישיבות הדירקטוריון וועדותיו. ועדת התגמול והדירקטוריון שקלו גורמים רבים, ביניהם מדיניות התגמול של החברה ונקודות השוואה קיימות (בנצ'מרק), תוך התחשבות בהשכלתה, כישוריה, מומחיותה וניסיונה והישגיה המקצועיים של גב' רונן, ובידיעה כי טובת החברה היא לשמר את גב' רונן כיו"ר הדירקטוריון ולתגמל אותה על תרומתה החשובה לחברה, במיוחד בתקופות מאתגרות אלה".

כמו כן, מבקשת החברה לאמץ החלטה כללית בדבר תנאי התגמול שתחול על כל הדירקטורים המכהנים ועל אלו שיכהנו מעת לעת, לרבות דירקטורים חיצוניים ודירקטורים בלתי תלויים. הדירקטורים יקבלו סכום שנתי של 180 אלף שקל ו-4,000 שקל לישיבה. בנוסף, החברה מבקשת לאשר החזר "הוצאות סבירות" לדירקטורים, כמו דמי נסיעה במונית, והוצאות נסיעה בינלאומית - כרטיס טיסה במחלקת עסקים והוצאות שהייה במלון.

פרטנר פועלת עתה ללא גרעין שליטה, לאחר שחיים סבן החזיר לתאגיד הענק האצ'יסון מהונג קונג את מניות השליטה בחברה. עורך דין אהוד סול מונה ככונס נכסים קבוע למניות, עד להחלטת משרד התקשורת האם לאשר להאצ'יסון לקבל את היתר השליטה.

בשבוע שעבר הודיע דירקטוריון פרטנר כי החברה החליטה לבחון את מכלול האפשרויות העסקיות העומדות בפניה, לרבות הצעת הרכישה של HOT בסכום של 3.5 מיליארד שקל, כפי שנחשף בכלכליסט בחודש שעבר.

המשמעות היא כי החברה בוחנת גם מהלך הפוך בו תרכוש חברה אחרת, ובשבוע שעבר אף נפגשו בכירי החברה עם הנהלת גולן טלקום על מנת לבחון רכישה. פרטנר שכרה את שירותיו של גולדמן זאקס להוביל את המשא ומתן מול HOT ואת ארנסט אנד יאנג כיועץ, והיא ממתינה להשלמת בחינת ההצעה של HOT על ידם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות