אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קניון חדש ייפתח בכפר יונה בהשקעה של 270 מיליון  שקל צילום: OLIN OLIN

קניון חדש ייפתח בכפר יונה בהשקעה של 270 מיליון שקל

הקניון יהיה בשטח של 15 אלף מ”ר וקהל היעד שלו הם תושבי כפר יונה ויישובים סובבים כמו עמק חפר, קדימה, צורן, תנובות וכפרי המשולש

13.02.2020, 08:27 | אורנה יפת

קבוצת IGI השקעות בבעלות יזם הנדל”ן רוני יצחקי תפתח בקיץ הקרוב את קניון כפר יונה בהשקעה של 270 מיליון שקל. הקניון יתפרס על שטח של 15 אלף מ”ר וקהל היעד שלו הם תושבי כפר יונה ויישובים סובבים כמו עמק חפר, קדימה, צורן, תנובות וכפרי המשולש.

סביב הקמת הקניון היתה סערה בשל כוונתה של ראשת העיר כפר יונה להעביר צו ארנונה חדש שעשוי לייקר את הארנונה שמשלם הקניון ב־7.5%. קבוצת יצחקי הביעה את מחאתה לצעד זה ואיימה כי תשקול את המשך הקמת הקניון.

הדמיית קניון כפר יונה, צילום: OLIN OLIN הדמיית קניון כפר יונה | צילום: OLIN OLIN הדמיית קניון כפר יונה, צילום: OLIN OLIN

"נכון לרגע זה הכל עוד פתוח ואין החלטה סופית בעניי"”, מסרה ליליאנה מור, מנכ”לית הקבוצה. "כיום הארנונה הנדרשת מאיתנו מעיריית כפר יונה תואמת את מה שמשלמים מרכזי מסחר אחרים בארץ, ועומדת על 78 שקל למ”ר לשנה. אבל עדיין מתנהלות שיחות מול העירייה”. שכר הדירה במתחם נע בין 150 שקל למ”ר ועד 390 שקל למ”ר, בהתאם למיקום, סוג העסקים והרווח הגולמי של העסק. דמי הניהול שישלמו שוכרי הקניון ינועו על פי האומדנים התקציביים הראשוניים על כ־60 שקל למ”ר.

לדברי מור, הקניון ייפתח בעוד כשבעה חודשים ונמצא בשלבי שיווק וחתימה על חוזים. נכון להיום, חתמה הקבוצה חוזים עם שופרסל דיל (1,300 מ”ר), סופר פארם (800 מ”ר), קבוצת הולמס פלייס (1,200 מ”ר), גלידת גולדה (150 מ”ר) ורשת ההמבורגרים יומנגס שסוגרת את הסניף הראשון שלה ברופין ותפתח בקניון סניף חדש (400 מ”ר). “יהיה גם מותגי אופנה, הנעלה, ספורט ואנחנו בטיוטות הסכם עם הקבוצות הגדולות”, אמרה מור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות