אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדור השישי של אופל קורסה הושק בישראל

הדור השישי של אופל קורסה הושק בישראל

קורסה החדשה מבוססת על פלטפורמה של PSA, החברה האם של פיג'ו וסיטרואן; היצע המנועים כולל מנוע בנזין טורבו בנפח 1.2 ליטרים המפיק 100 כוחות סוס, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה מהירויות - ומנוע בנזין נוסף בנפח זהה המפיק 130 כוחות סוס. המחיר: החל מ-106 אלף שקל עבור הדגם הבסיסי

13.02.2020, 13:23 | תומר הדר

דוד לובינסקי, יבואנית אופל, משיקה את הדור השישי של אופל קורסה בישראל. קורסה החדשה מבוססת על פלטפורמה של PSA, החברה האם של פיג'ו וסיטרואן, עליה מבוססת בין היתר גם פיג'ו 208 החדשה.

קראו עוד בכלכליסט

רכב אופל קורסה דור שישי רכב אופל קורסה דור שישי רכב אופל קורסה דור שישי

לפי נתוני אופל, אורכה של קורסה החדשה הוא 405.5 סנטימטרים, רוחבה 174.5 סנטימטרים ואורך בסיס הגלגלים שלה 254 סנטימטרים. היצע המנועים כולל מנוע בנזין טורבו בנפח 1.2 ליטרים המפיק 100 כוחות סוס, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה מהירויות - ומנוע בנזין נוסף בנפח זהה המפיק 130 כוחות סוס.

ברמת הגימור הבסיסית - EDITION PLUS, הקורסה מצוידת במערכת בלימת חירום אקטיבית (עד 85 קמ"ש), מערכת סייען אקטיבי לשמירה על נתיב הנסיעה ומערכת מולטימדיה בעלת צג בקוטר 7 אינץ'. ברמת הגימור הבכירה - GS LINE, קיימת גם בלימת חירום אקטיבית (הפועלת עד מהירות 140 קמ"ש), בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת אקלים וחישוקי 17 אינץ'. מחיר הקורסה מתחיל ב-106 אלף שקל עבור הגרסה הבסיסית, ומגיע ל-119 אלף שקל לדגם הבכיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות