אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בצל הקורונה והירידה בהזמנות: חברות התיירות משנות את מדיניות הביטולים צילום: ישראייר

בצל הקורונה והירידה בהזמנות: חברות התיירות משנות את מדיניות הביטולים

ישראייר הודיעה כי תאפשר ללקוחות להזמין חבילות נופש וליהנות מדמי ביטול חינם - עד שבעה ימי עסקים לפני מועד היציאה. בפגסוס מאפשרים למי שנרשם לטיולי המזרח הרחוק להמיר את הטיול ליעד אחר

16.02.2020, 13:18 | נווית זומר

חברות התיירות מחפשות דרכים להפיג את החשש של הציבור להתחייב להזמנת חבילות נופש וטיסות לחודשי הקיץ, זאת בעקבות משבר הקורונה ועל רקע ירידה של עשרות אחוזים בהזמנות חדשות לחבילות נופש לחודשים הקרובים.  

קראו עוד בכלכליסט

חברת ישראייר תאפשר ללקוחות להזמין חבילות נופש וטיסות החל מהיום - 16.2 ועד ל- 15.3 וליהנות ממדיניות דמי ביטול חינם. למזמינים חופשות לחודשים מרץ, אפריל, מאי ויוני (כולל בחג הפסח ובשבועות) תינתן האפשרות לבטל את ההזמנה עד שבעה ימי עסקים לפני מועד היציאה הלוך וליהנות מדמי ביטול חינם. למזמינים חופשות לחודשים יולי-אוגוסט תינתן האפשרות ליהנות מדמי ביטול חינם עד 14 ימי עסקים לפני מועד היציאה.

מטוס ישראייר, צילום: bigstock מטוס ישראייר | צילום: bigstock מטוס ישראייר, צילום: bigstock

לקוחות החברה יוכלו להזמין חופשות עם טיסות ישירות ליותר מ- 30 יעדים במערב ומזרח אירופה, אזורי הבלקן, ואגן הים התיכון.

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה מסר: "היום הודענו על מהלך יוצא דופן, במסגרתו החליטה החברה להקל על מדיניות החזר דמי הביטול ולאפשר ללקוחות החברה ליהנות מהזמנות של טיסות וחבילות נופש אם אופציה להחזר כספי מלא לאלו שיחליטו לבטל את הזמנתם. למרות שכל טיסותינו הינן טיסות ישירות ליעדים קרובים חשבנו שנכון יהיה להסיר חששות בקרב אלו המתלבטים להזמין כעת" .

מחברת פגסוס נמסר: "אנחנו מאפשרים כמדיניות לבטל עד כחודש לפני הטיול תמורת 47 דולר דמי ביטול בלבד. בנוסף אפשרנו למי שנרשם לטיולי המזרח הרחוק לחודשי מרץ אפריל, ללא תמורה לעבור לטיול חילופי של החברה ובמידה ויש הפרש במחיר לטובת הלקוח, הוא יזוכה בהתאם ולהפך.

מאשת טורס נמסר: "הטיולים המאורגנים לסין, הונג קונג, וייטנאם וקמבודיה בוטלו וללקוחות הוחזר כספם או ביכולתם לבחור מועד חלופי לטיול".

מהחברה הגיאוגרפית נמסר כי "בשלב זה אין שינוי במדיניות, ובשונה מישראייר אנחנו לא מפעילים את טיסות".

מהשטיח המעופף נמסר כי בעשרה הימים הקרובים מי שיזמין חבילה לחו"ל יוכל לבטלה בתוך 14 ימי עבודה גם ביולי אוגוסט ללא דמי ביטול.

חברת איסתא מסרה כי תאפשר ביטולים ללא קנס שבועיים לפני מועד הטיסה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות